Güncel

Formula 1 İstanbul ile ilgili müjdeli haber geldi!

Geçtiğimiz günlerde salgın nedeniyle seyircisiz yapılmasına karar verilen Formula 1 İstanbul yarışları ile ilgili önemli haber açıklandı.


Hafta sonu gerçekleşmesi beklenen Formula 1 Türkiye etabıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı ve ücretsiz izlenebileceği açıklandı. Yayıncı kuruluş S Sport, ana yarışla birlikte antrenman ve sıralama turlarının da ücretsiz olarak paylaşılacağını söyledi. 

Böylelikle bütün Formula 1 tutkunları, bu heyecana ortak olabilecekler.

Formula 1 İstanbul ile ilgili müjdeli haber geldi!

En çok takip edilen motor sporlarından biri olan Formula 1'e bu hafta sonu ülkemiz ev sahipliği yapacak. Yıllar sonra tekrar ülkemize gelen yarış araçları hafta sonu boyunca tutkunlarına heyecanlı anlar yaşatması bekleniyor. Salgın hastalık nedeniyle seyircisiz olarak gerçekleşen etkinliği, tüm meraklıları ücretsiz olarak televizyonlarından izleyebilecekler.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda, yarışların Intercity İstanbul Park'ta izleneceği ifade edilmişti. Hatta tüm biletler satılmıştı. Ancak sonraki süreçte salgının seyrine bağlı olarak yarışların izleyicisiz yapılmasına karar verildi. Yarışı izlemek isteyen herkesin ücretli bir kanal olan S Sport'tan izleyebileceği ifade edilmişti. S Sport tarafından yapılan açıklamalarda ise Formula 1 yarışının şifresiz olarak paylaşılacağı müjdesini verildi. 

Yapılan açıklama göre, antrenman ve sıralama turları da ücretsiz izlenebilecek. Ek olarak kanal, organizasyonla ilgili tüm gelişmeleri de seyircilere aktaracak. 

S Sport kanalına ulaşmak için yapılması gereken ayarlar

S Sport kanalına erişebilmek için uydu ayarlarınızı şu şekilde belirleyerek manuel kanal arama yapmanız gerekiyor;

  • Uydu: TURKSAT 4A
  • Frekans: 12188 MHz
  • Polarizasyon: Dikey (vertical)
  • Symbole Rate (Sembol Oranı): 27500
Yorumlar
X Artık Biliniyor
Muhteşem bir haber.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.