Güncel

Fujitsu Türkiye'de görev değişikliği

Fujitsu Türkiye'ye yeni Finans Direktörü atandı.


Bilgi ve iletişim teknolojileri sektör firmalarından biri olan Fujitsu'nun Türkiye organizasyonunda görev değişikliği yaşandı. Fujitsu Türkiye operasyonları için Finans Direktörlüğü görevine Yasemin Sağıroğlu atandı.

1404306757_yasemin-sagiroglu.jpg

Christopher White’tan görevi devralan Sağıroğlu, Fujitsu Türkiye Genel Müdürü Ali Kançal ve Fujitsu WEMEIA bölgesi Finans Direktörü Joao Domingos’a bağlı olarak çalışacağı bildirildi.

Yasemin Sağıroğlu kimdir?
1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Sağıroğlu, 2007 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1995 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alan Yasemin Sağıroğlu, Fujitsu’ya geçmeden önce Türk Telekom Grubu bünyesindeki İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.’de 2007 yılından bu yana finans direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Sağıroğlu bu görevi öncesinde 1992-2007 yılları arasında Coopers & Lybrand’de bağımsız denetçilik, Global Menkul Değerler A.Ş.’de İç Denetim Müdürlüğü, PwC İstanbul ve Londra ofislerinde kurumsal finansman danışmanlığı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul projesi kuruluş çalışmalarında proje koordinatörlüğü görevleri üstlenmişti.

Bizde teknolojioku.com olarak kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.