Güncel

Galaxy S 3'ün çıkış tarihi kesinleşti!

Nihayet Galaxy S 3'ün çıkış tarihi kesinleşti!

Galaxy S 3'ün çıkış tarihi kesinleşti!

Milyonlarca kişinin gözünün yollarında olduğu, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S 3'ün lansman tarihi kesin olarak belirlendi. Firma tarafından gönderilen davetlerde tarihler 3 Mayıs Londra'yı gösteriyor.

Hatırlayacak olursanız yeni Galaxy S 3 hakkında sizlere daha önceki haberlerimizde Nisan ayı sonu ve Mayıs ayı başı olarak tarihler vermiştik, yine internet dünyasındaki analistlerin görüşlerinde yanılmadığı, ve 3 aşağı 5 yukarı kesin tarih olmasa da yakın bir tarih verdikleri apaçık ortada.

1334578672_samsunggalaxys3davet.png

Samsung'un basın mensuplarını da davet ettiği bu lansman 3 Mayıs'ta Londrada gerçekleşecek. 3 Mayıs'ta gerçekleşecek olan bu lansman hakkında henüz detaylı bilgiler yok, Samsun bu konuda sadece yer ve zaman bildirdi. Yani her zamanki cimriliğini tekrarladı diyebiliriz. Yine açıklamalarında ser verip sır vermeyerek kullanıcıları meraklandırmaya devam etti...

Yeni Galaxy hakkında yapılacak olan lansmanın davetinde ise şu slogan kullanılmış: “Gelin ve yeni Galaxy ile tanışın”... Kesin ve net olan bişey var ise o da 3 Mayıs'ta Samsung'un yeni bir Galaxy cihazını tanıtmış olacağı!

*Telefonda karşılaşacağımız muhtemel teknik özellikler ise şöyle: 4.65 inç Super AMOLED ekran, 4 çekirdekli işlemci, 1GB RAM, HD ekran çözünürlüğü ile eşsiz bir deneyim sunmaya geliyor!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.