Güncel

Game of Thrones'un sevilen çifti sonunda evlendi!

Game of Thrones'un güzel oyuncusu Rose Leslie ve Jon Snow'a hayat veren Kit Harington, geride bıraktığımız Cumartesi günü dünya evine girdi.


Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones'un başrol oyuncusu Kit Harington'dan hayranlarını oldukça sevindirecek bir haber geldi.

Gelecek sezonunu büyük bir merakla beklemeye başlayan hayranlar, şimdiden mısırlarını hazırlamış durumda bile. Diziye katılan oyuncuları ünlü eden Game of Thrones'un en bilinen iki oyuncusu geride bıraktığımız Cumartesi günü dünya evine girdiler. 

Dizide tanışıp çıkmaya başlayan Rose Leslie ve Kit Harington geçtiğimiz sene nişanlanmıştı. Bu yıl ise ikili dünyan evine resmi olarak giriş yaptı. Kaynaklardan gelen bilgilere göre ikilinin düğünlerine, diziden Peter Dinklage, Sophie Turner, Maisie Williams ve Emilia Clarke gibi ünlülerin katıldığını belirtiliyor.

Hatırlarsanız Kit Harington ve şu anda dizide ölü olan Ygritte'e hayat veren Rose Leslie ayrıca dizide senaryo gereği de bir ilişki yaşıyorlardı. 

Oldukça coşkulu bir şekilde dünya evine giren çiftin düğünü ise İskoçya'da yer alan Wardhill Kalesi'nde gerçekleşti. Kalenin ailesine ait olduğunu iddia eden güzel oyuncu, çocukluğunun da bu kalede geçtiğini belirtmekte. 

Düğünün içerisinden dışarıya herhangi bir bilgi sızdırmayan ünlü isimler, düğün davetiyesinde Jon Snow'un mührünün basılı olduğunu söylediler. Ayrıca düğün şu anda Britanyalılar tarafından ikinci kraliyet düğünü olarak da adlandırılıyor. Eh bize de hayırlı uğurlu olsun demek düşüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.