Güncel

Geleceğin ev teknolojisi

En büyük ev tasarımı fuarlarından biri olan "Ideal Home Show", yeni ürünlerle teknoloji severlerin karşısına çıktı.


Ideal Home Show Avrupa'nın en büyük ev tasarımı fuarlarından biri. Her yıl açılan fuar bu yılda yeni ürünlerle teknoloji severlerin karşısına çıktı. 600 farklı standın açıldığı fuara 300 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

1332880440_article-image-panorama.jpg

Teknolojinin hayatımıza tamamen girdiği şu günlerde bu tür fuarlar teknolojinin hayatımızdaki yerini daha da açık ortaya seriyor. Yaptığınız hareketlerle evdeki tüm eşyaları kontrol edebiliyorsunuz.

1332882376_64132.jpg

Onlardan biri de özel ses ve ışığa sahip Su Yatağı. Bu yatağın fiyatı 16 bin dolar.

Bathovision banyo, fuarın dikkat çeken ürünlerinden biri. Geleceğin banyosunun önemli özelliklerinden biride ekonomik olması. "Bathovision" da duş almak istediğinizde ya da suyun miktarını artırmak istediğinizde herhangi bir tuşa dokunmanıza gerek yok. Sadece arayüzlerden birini uyarmanız yeterli.

1332880462_ideal-home-show-01.jpg

Fuarın en ilginç ürünü ise mail aldığınızda soğan, twitt aldığınızda çilek kokutabilme özelliğine sahip kokulu robot. Robot internet eylemlerinize göre odaya koku salabiliyor.

Ideal Home Show, 1 Nisan'a kadar Londra'da gezilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.