Güncel

Gez.la ile dünyayı sanal olarak gez

Bir Türk girişimci tarafından geliştirilen Gez.la internet sitesi dünyanın farklı yerlerindeki önemli yerleri sanal olarak gezmenizi sağlıyor.

Gez.la ile dünyayı sanal olarak gez

Dünyanın birçok yerindeki müze, galeri, akvaryum ve hayvanat bahçelerini online olarak ücretsiz gezebileceğiniz yüzde yüz yerli internet sitesi Gez.la kullanıma sunuldu. Her nerede olursanız olun, tek tuşla istediğiniz sanal turu seçerek hemen gezmeye başlayabilirsiniz.

Sait Furkan Teke tarafından geliştirilen Gez.la’da gezebileceğiniz 150’den fazla yer bulunuyor. Dünyanın her tarafından ziyaretçi alan sitede hem Türkçe hem de İngilizce dil seçeneği bulunuyor. Sanal ortamda gezmek isteyen gezginlerin yanı sıra, birçok okulda Gez.la öğrenciler için uzaktan öğrenim aracı olarak da kullanılıyor.

Yıl sonuna kadar sitede bulunan sanal tur sayısı 200’e çıkarmanın hedeflendiği sitede farklı dil seçeneklerinin de önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması hedefleniyor.

Site ile ilgili detaylı bilgiye Gez.la adresinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.