Güncel

Gişe rekorları kıran film dizi oluyor! Fetih 1453!

Türkiye'nin en çok izlenen filmi Fetih 1453'ün ekibi yepyeni bir dizi ile seyircinin karşısına geçmeye hazırlanıyor, çok yakında!

Gişe rekorları kıran film dizi oluyor! Fetih 1453!

Türkiye'de gelmiş geçmiş en filmler arasına yerleşen ve en çok izlenen film unvanını alan Fetih 1453 filminin dizisi geliyor.Yine film gibi hakkında çok şey konuşulacak olan, seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanan ekip çok yakın zaman içinde diziyle tekrar ekranlarda olacak.

6,5 milyon gişe ile Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmi olan ‘Fetih 1453’ün yeni yayın döneminde ‘Fetihten Sonra’ isimli dizisi çok yakında geliyor. Hatırlayacağınız üzre film daha vizyona girmeden fragmanı ile müthiş bir ses getirmiş, ilk vizyona girdiği 24 saat içerisinde 1 milyon 670 bin kişi tarafından izlenerek yeni bir rekorun habercisi olarak gelmişti.

1333546454_13308775004145.jpgFaruk AKSOY'un hem yapımcılık hem de yönetmen koltuğunda oturduğu bu başarılı filmden sonra, yine AKSOY'un arka planda başrol alacağı yepyeni bomba gibi bir dizi geliyor. Dizinin ismi ise kararlaştırıldı, 'Fetihten Sonra'.

Yeni diziye dair bilgiler!

"Toplam 3 yılda tamamlanan filmin dizi versiyonunun yönetmenliğini yine Faruk Aksoy yapacak. "Fetihten Sonra" dizisi yeni yayın döneminde Show TV'de ekrana gelecek. 160 dakikalık film, 4 bölüm halinde yayınlanacak. 5. bölümden itibaren de çekilen yeni bölümler ekrana gelecek. Fatih Sultan Mehmet'i yine Devrim Evin'in canlandıracağı dizide, filmin finalinde hayatta kalan Dilek Serbest, Şahika Koldemir'in de aralarında bulunduğu oyuncular dizide de rol alacak. Bütçesinin 17 milyon dolar olduğu gündeme gelen filmin geçen aylarda Show TV'ye 2 milyon TL'ye satıldığı konuşulmuştu.
"
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.