Güncel

Gmail'e tema desteği geldi!

Google'ın uzun süredir üzerinde çalışma yürüttüğü Gmail'e özelleştirilebilir tema desteği geldi, detaylar haberimizde!


Google'ın geçtiğimiz günlerde Gmail üzerinde yaptığı çalışmalar nihayet ilk meyvelerini vermeye başladı. Milyonlarca kurum ve kuruluş tarafından kullanılan e-posta servisi için yepyeni bir özellik geliyor.

Gmail için gelen bu küçük yenilik Google tarafından geçtiğimiz saatlerde tanıtıldı. Gelen yenilikle birlikte Gmail arayüzünde kullanıcılar, kendilerine özel bir tema uygulayabiliyor. Twitter'daki background mantığının  aynısı olan bu yeni eklenti ile birlikte kullanıcılar gmail arayüzüne bilgisayarındaki veya Google+ profilindeki istediği bir resmi upload edebilecekler.

1340183431_ekran-alintisi.jpg
1340183609_adsiz.jpg
Özelleştirmenin sadece arka plan ile kalmadığını belirtmek gerekir. Diğer tasarımlar üzerinde de çeşitli değişiklikler sunan Google yeni entegrasyonu ile birlikte bir çok mail kullanıcısı tarafından olumlu yorumlar almaya şimdiden başladı bile.

- Yeni, temalar özelliğini kullanabilmek için Gmail sayfasında sağ bölmede yer alan "Ayarlar" butonuna tıklayıp resimde gördüğünüz alandan düzenleme yapabilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.