Güncel

Gold Resita oyuncaklar Bimeks'te satışa sunuldu!

Oyuncaklarla ilgilenen her yaştan insanın ilgisini çekecek yeni tasarımlar sizleri bekliyor!

Gold Resita oyuncaklar Bimeks'te satışa sunuldu!

DataStar tarafından ithalatı yapılan Gold Resita oyuncaklar Bimeks mağazalarında da satışa sunuldu. Duvara tırmanabilen uzaktan kumandalı araba, paraşütlü helikopter ve uzaktan kumandalı UFO her yaştan oyuncak severe hitap ediyor.
Her yaştan oyuncak severin beğenisini kazanan Gold Resita oyuncaklar, gerekli testlerden geçmiş, güvenli ürünler. Fiyatları da uygun olan oyuncaklardan uzaktan kumandalı araba, duvara tırmanabilmesi ile dikkat çekiyor.

1337693671_2.jpg
Açık alanda kullanılabilen Parakopter ise, paraşütlü, uzaktan kumandalı bir helikopter. 12 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyuncak, neredeyse kendi kendine iniş yapabiliyor. Bimeks mağazalarında satışa sunulan bir diğer oyuncak ise uzaktan kumandalı UFO.  Boşlukta dönerek hareket eden, dönerken de renkli ışıklar çıkaran bu sevimli oyuncak, altındaki sensörler sayesinde eşyalara çarpmadan dönerek uçabiliyor.

basın bülteni
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.