Güncel

'Google Helpouts' ile özel ders ayağınıza geliyor!

Google, 'Google Helpouts' ile binden fazla uzmanı, ders almak isteyenlerle buluşturacak.


Dev teknoloji şirketi Google, 'Google Helpouts' hizmetini bu hafta başından itibaren uygulamaya soktu. Şirket, bu hizmeti sayesinde binden fazla uzmanı, ders almak isteyenlerle buluşturacak.

Özel ders alanları içerisinde modadan bilgisayar kullanımına, spordan dansa, yabancı dil öğreniminden fotoğraf çekimine kadar birçok ders mevcut. Alanında uzman olan kişiler, kendi belirledikleri ücret ile ders almak isteyenlerle internet üzerinden canlı video aracılığıyla özel ders verebilecekler.

1383649398_google-helpouts.jpg

Öğrenilmek istenen ders ile ilgili anahtar kelimeler Google'ın arama motoruna benzeyen uygulamada bulunan arama çubuğuna yazıldığında, ders ile ilgili uzmanlar ve dersin ücretlerini görecekler.

İstenilen ders arama çubuğuna yazdığınız zaman, bu dersi veren eğitmenlerin adları, saat ücretleri ve sonraki dersi hangi tarihte verebilecekleri gibi bilgileri görebiliyorsunuz.

Uzmanlar dersler için seans veya dakika başına ücret alabilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.