Güncel

Google, olay filmi Youtube'dan kaldırmıyor!

Google dünyada olay olan filmi Youtube'dan kaldırmayı reddetti.


Son zamanlarda Müslüman dünyasında beş gündür süren ve geniş çaplı protestolara neden olan İslam karşıtı filmi herkes biliyordur. Bu film YouTube'da da yayınlandı ve Google kaldırması yönündeki Beyaz Saray'ın talebini reddetti.

Google bugün yaptığı açıklamada, Beyaz Saray'ın talebini reddetme gerekçesi olarak, "Çarşamba günkü olayların ardından Mısır ve Libya'da, daha sonra Hindistan ve Endonezya'da videoya erişimi bloke edildiğini" açıkladı.

1347735484_google-youtube-yasak.png

Google, "politik baskılara boyun eğmek yerine yerel yasalarla ve şirket kurallarıyla uyumu gözden geçirilerek videonun kaldırılıp kaldırılmayacağına karar verileceğini" söyledi. Ancak Müslümanların Masumiyeti adlı filmin fragmanına, Türkiye'den hala erişim mümkün.

Google, Libya ve Mısır'da yaşanan büyük protestoların yaşandığı Çarşamba günü videonun site kurallarıyla uyumlu olduğunu belirtti.

Yorumlar
Misafir
Allah cezasini verecek o filmi yapanin
Cevapla
hanifi
Abi bende onu diyorum. Kaldırsin kaldırmasin bu kadar millet niye alındı ki ? Onlar öyle yaptıkça İslam dünyada iyice yayılıyor. Biz kendimizden emin olmalıyız. Allah cc gereken cezayi keser o şerefsizlere. Sucsuz kişileri Öldurmenin anlamı yok ki .
Cevapla
Baran
Hanifi bi habere de yorum yapma çocuğumu keserim :)
Cevapla
HANIFI
KALDİRSAN NE OLUR KALDİRMASAN NE OLUR? GÜNEŞİ BALCIKLAMI SİVAYACAKSINIZ ŞEREFSIZLER!
Cevapla
...
Biraz ger
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.