Güncel

Google Pixel 6 siparişlerini iptal etti!

Google, merakla beklenen Pixel 6 telefonu için müşteriler tarafından yapılan tüm ön siparişleri iptal etti! İşte detaylar!

Google Pixel 6 siparişlerini iptal etti!

Google Pixel 6, kullanışlı özellikleriyle son dönemin en dikkat çekici cihazlarından biri haline geldi. Farklı tasarımı, kameradaki detaylar, kendi işlemcisi, pil kapasitesinde önemli artış ve uygun fiyatı ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Birçok olumlu yönü olan Pixel 6, insanların hemen ön sipariş vermelerini sağladı. Ancak bilinmeyen bir nedenden dolayı Google tüm ön siparişleri iptal ettiğini açıkladı. Şirket henüz herhangi bir açıklama bile yapmadı. Bazı hayal kırıklığına uğramış müşteriler paralarını geri alamadığını iddia ediyor.

Google Pixel 6 siparişlerini neden iptal etti?

Öfkeli müşteriler sosyal medya platformlarında seslerini duyurmaya çalıştılar. Kullanıcılar şikayetlerini popüler sosyal destek formlarında gündeme getirdiler. Şirketin bazı kullanıcılara para iadesinin gerekli olmadığını söylediği söylentileri dolaşıyor. Buna ek olarak, Pixel 6'yı ilk kez ön sipariş verenlere Pixel Buds Series A göndermeleri kafa karışıklığını daha da pekiştirdi.

İnceleme Ekibi, siparişlerin gerçekten iptal edilip edilmediğini doğrulamaya karar veriyor. Fakat detaylı bilgiye sahip olamıyorlar. Bu yüzden söylentilerin doğru olduğu açıklamasını yapıyorlar.

Bu olayların üzerine Google Destek "teslimat hatası" ve "satış koşulları sorunu" şeklinde açıklamalar yaptı. Ancak, siparişler üçüncü taraf satıcılar veya perakendeciler tarafından iptal edilemiyor. Sadece şirketin resmi mağazası tarafındaki siparişler iptal edilebiliyor. Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İddialar doğru ise vay Google’ın haline.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.