Adidas imzalı tamamen kablosuz kulaklıklar tanıtıldı!

Adidas imzalı ZNE 01 ANC, ZNE 01, FWD-02 Sport olmak üzere 3 farklı kablosuz kulaklık modelleri tanıtıldı. İşte özellikleri ve fiyatları!

Adidas imzalı tamamen kablosuz kulaklıklar tanıtıldı!

Spor odaklı ürünleriyle tanınan Adidas, farklı sektörlere adım atmaya başladı. Ekim ayının başında Microsoft ile ortaklaşa üretilen Xbox temalı ayakkabıyı piyasaya süren Alman marka, şimdi de tamamen kablosuz kulaklık pazarına adım attı. Şirket üç TWS kulaklığını pazara sürdü.

Adından da anlaşılacağı gibi, Adidas ZNE 01 ANC Aktif Gürültü Engellemeyi (ANC) destekliyor. Tasarım açısından AirPods Pro'ya benzerliği dikkat çekiyor, değiştirilebilir silikon kulak uçları da mevcut. Üzerinde Adidas ile özdeşleşmiş üç çizgi bulunan kulaklık, serinin amiral gemisi olarak lanse ediliyor.

Adidas ZNE 01 ANC 20 saatlik şarj ömrüne sahip!

Adidas imzalı tamamen kablosuz kulaklıklar tanıtıldı! - Resim : 1

Şirketin iddiasına göre, ZNE 01 ANC'nin kendisi tek bir şarjla 4,5 saat dayanabiliyor. Kutuyu bir kez doldurduğunuzda, 15,5 saat boyunca kullanabiliyorsunuz. Yani toplam 20 saat pil ömrü sunan ZNE 01 ANC, IPX5 sertifikası sayesinde tere ve suya da dayanım sunuyor. Kulaklık, Bluetooth 5.2 teknolojisine sahip akıllı telefonlara bağlanabiliyor.

  • Adidas ZNE 01 ANC
  • Bluetooth mesafesi: 10 metre
  • Bağlantı: Bluetooth 5.2
  • Pil süresi Kulaklıklar: ANC ile 4,5 saat (ANC olmadan 6 saat)
  • Şarj kutusu ile ANC açıkken toplam 20 saat (ANC olmadan 26 saat)
  • Sertifika Başlığı: IPX5
  • Şarj kutusu: IPX4
  • Ağırlık : 4.2g
  • Şarj kutusu: 37g

Fiyatı 189 dolar

Adidas ZNE 01, kulaklığın ANC içermeyen versiyonu!

Adidas imzalı tamamen kablosuz kulaklıklar tanıtıldı! - Resim : 2

Adidas ZNE 01ANC'nin daha düşük bir modeli olan ZNE 01, Aktif Gürültü Engelleme teknolojisine sahip değil. Bu özellik size göre değilse, daha yüksek bir model seçmelisiniz. Tere ve sıçramaya dayanıklı olduğu belirtilen ZNE 01, IPX4 sertifikasına sahip. Kulaklığın kendisi 5 saatlik şarj süresi ile birlikte gelirken, kutu tek bir şarjla 20 saat boyunca kullanılabiliyor. Başka bir deyişle, toplam 25 saatlik şarj süresi sunuyor

Fiyat 99 dolar

FWD-02 SPORT sporculara hitap ediyor!

Adidas imzalı tamamen kablosuz kulaklıklar tanıtıldı! - Resim : 3

Adidas tarafından sporcular için geliştirilen FWD-02 Sport modeli, değiştirilebilir kulak uçlarına sahip. Şirketin iddiasına göre, yağmurlu havalarda kullanılmak üzere tasarlanan cihaz IPX5 sertifikasına sahip. Kulaklığın kendisi tek bir şarjla 6 saat kullanılabiliyorken, bu süre kutuyla birlikte toplam 25 saate çıkıyor. Ayrıca kuvvet sensörünü de destekleyen FWD-02 Sport basınca duyarlı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Fiyatı 169 dolar