Güncel

Google Play Mağazaları bu yıl açılabilir

Google'dan gezip ürünlerini inceleyebileceğiniz bir mağaza gelebilir.


Google'ın sanal ortamda bulunan mağazası Google Play oldukça popüler bir mağaza. Android tutkunları eminiz ki böyle bir mağazanın perakende olarak kurulmasını ve Google'a ait ürünleri canlı olarak görmek ister. Ancak Google'ın şimdiye kadar perakende mağaza açmak gibi bir girişimi olmamıştı.

Ancak yeni gelen söylentilere göre Google bu yılsonuna kadar perakende mağazası açmayı planlıyor. 9to5 sitesinin güvenilir kaynaklardan elde ettiğini iddia ettiği bilgilere göre Google'ın Glass gözlük gibi yeni cihazlar üzerinde çalışıyor ve bunları daha iyi pazarlayabilmek için perakende mağaza açma planları yapıyor.

1360993093_chrome-virgin-kiosk.jpg

Ayrıca Google'ın kendi mağazalarında Google Glass gözlüğün yanısıra sürücüsüz araba ve Google X projelerini fiziksel olarak gösterme şansı olacak. Mağazalar Apple ve Microsoft mağazası gibi fiziksel ürün satan Google Play Mağazaları olarak hareket edecek.

Bakalım Google açacağı mağazalarla ürünlerini daha iyi pazarlayabilecek mi?

Yorumlar
cnn
daha yaptığımız uygulamaları ücretli satamiyoruz. onu halletsinlrr önce dediği gibi
Cevapla
Önce bizi üçüncü dünya ülkesi kategorisinden çıkartıp online mağazayı açsın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.