Güncel

Google servisleri dünya çapında çöktü!

Google dünya çapında bir sorun yaşadığı için başta YouTube ve Gmail olmak üzere tüm servislerine erişim sağlanamıyor.

Google servisleri dünya çapında çöktü!

Google servisleri tüm dünya çapında çökmüş durumda. Aralarında Gmail, YouTube ve benzeri servislere Türkiye saati ile 14:45'ten bu yana erişim sağlanamıyor.

Google servisleri dünya çapında çöktü!

Başta Gmail, Google Drive ve YouTube olmak üzere tüm Google servislerine erişim sağlanamıyor. Benzer durumlarda bilgi almak için başvurulan Down Dedector sitesindeki bilgilere göre sorun özellikle Avrupa kıtasında yaşanıyor. ABD'nin güney ve kuzey kıyılarındaki şehirlerinde de görülen erişim sorunu bazı uzakdoğu ülkeleri ve Avustralya'yı da etkiliyor. Down Dedector sitesindeki haritayı aşağıda görebilirsiniz. 

Google servisleri dünya çapında çöktü! - Resim : 1

Google konu hakkında açıklama yapmazken sorunun ne zaman çözüleceği konusunda bir bilgi verilmedi. Türkiye'den de Google servislerine erişim sağlanamadığını belirtelim. 

Daha önce de bu tarz sıkıntılar yaşanan Google servislerinin birkaç saat içinde normale döneceğini söyleyebiliriz. 

Güncelleme
Saat 15:40 itibariyle Google servislerine erişimin sağlanmaya başladığını söyleyebiliriz. 

Yorumlar
ABDULLAH SEZGİN
çökmedi yalan söylüyor hiçbir şeyi düzeltmeden çöktü bahanesi ile kendini kurtaracağını sanıyor
Cevapla
🔥Rokko🔥
Teknoloji insanoğlunun bir uzvu gibi canından bir parça gibi oldu.Eksikligi canımızı cok yakıyor. Bu bağlayıcılık cok tehlikeli oldu.Yeni dünya düzeninde eski dünyanın özlemini giderecek imitasyonlara ağırlık vermek gerek. Ama Coranadan bile ders almayan insanoğlundan artık pek birsey beklemeyin .. para para para...başınıza çarpın.
Cevapla
Komiser Colombo
yerli ve milli toogle şart .
Cevapla
Ömer
İyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.