Güncel

Google Telefon uygulamasını yeniliyor!

Google, geçtiğimiz günlerde pek çok uygulamanın logosunu değiştirdi. Aynı değişimi Telefon uygulaması için de yapacak gibi görünüyor.

Google Telefon uygulamasını yeniliyor!

Son birkaç haftadır Google, Gmail, Takvim, Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Meet ve daha fazlası gibi uygulamalarının simgelerinde değişiklikler yapıyor. Google, uygulamalarına ait simgelere şirketin geleneksel renklerinden (mavi, kırmızı, sarı ve yeşil) daha fazlasını ekledi. Şimdi, bir Reddit kullanıcısı (9to5Mac aracılığıyla), şu anda Google tarafından Google Telefon olarak bilinen uygulamanın yeni simgesinin ve adının görünüşte ne olacağını sızdırdı. Sızan simge ve ad, YouTube'da bulunan bir reklamda tespit edildi.

Google Telefon uygulamasını yeniliyor!

Reklama bağlı olarak, uygulamanın yeni adı Google Çağrı olacak ve simge, yeni Google Voice simgesine benziyor. En büyük farklardan biri, telefon ahizesi tasarımının Google'ın dört renginde yapılmış olması. Yeni adın ve simgenin henüz Google Play Store'da kullanılmadığını ve değişikliğin ne zaman yapılacağını kimsenin tahmin edemeyeceğini unutmayın.

Google Telefon uygulamasını yeniliyor! - Resim : 1

Şu anda Google Telefon ismiyle kullanılan uygulamanın yeni adını ve logosunu sızdıran reklam, Google'ın "güvenle yanıt vermenizi sağlar" dediği uygulamanın "güvenilir" arayan kimliğini vurguluyor. Google şimdi sıradan uygulamaya yeni özellikler ekliyor. Bu özellik, ücretsiz bir numarayı çevirdikten sonra beklemeye aldığınızda devreye giriyor. Her zaman kullanılabilen "Aramaya dön" seçeneğiyle birlikte "Kapatma" istemini göreceksiniz. Aradığınız kişi konuşmaya başladığında, telefon çalacak ve sizi aramanın artık beklemede olmadığını bildirmek için titreşecek. 

Yeniliklerin tam olarak ne zaman geleceği henüz kesin değil.

Yorumlar
Uğur Y.
Truecaller kullanın.
Cevapla
İts_chara_here
Dalga geçiyorlar herhalde
Cevapla
💎G@kko💎
Gogila alternatif bi yerli ve milli alt yapı oluşturmamız lazım
Cevapla
Coşkun
Bunu ancak turkcell yapar
Şeyhmus
Arkadaşım sen beni güldürdün allah'a da seni güldürsün 😁 sen bu söylediklerine inanıyor musun
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.