Güncel

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #1

Teknolojioku editörleri sorduğunuz soruları yanıtlıyor. İşte sorularınızın yanıtlarını alacağınız videomuz ile ilgili detaylar.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #1

Bugünden itibaren Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlayacak. Teknoloji ile ilgili ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #1

Her hafta Pazartesi günü başlayacak olan soru süreci, Cuma günü sona erecek. Sorduğunuz soruların yanıtları ise o haftanın Pazar günü yayınlanacak olan videoda bulacaksınız.

23 Kasım Pazartesi günü saat 10:00'da başlayacak olan soru süreci 27 Kasım Cuma günü saat 17:00'da sona erecek. Bu haftanın sorularının yanıtlarını ise 29 Kasım Pazar günü Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanacak videoda alabileceksiniz.

Sorularınızı bu haberin altında bulunan yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın son gün 27 Kasım Cuma. Ayrıca sorularınızı Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

Yorumlar
Birol
Hemen sorim neden 2 sene önceki kdar temiz degilsiniz reklm için tarafsınız.
Cevapla
Ramazan
İyi ( akşamlar/günler) benim ikitane 1'rer TB wd Festplatte'lerim var önceleri telefona bağlıyarak veri aktarması yapıyordum. Pc aldıktan sonra içindeki verileri pc aktarmak istedim bağlantı sırasında herhangi bi uyarı veya buna benzer bi uyarı belirlenmesi pc ekranında, şimdi telefona'da bağlanılmıyor ve içindeki verilerime'de ne oldu bilmiyorum atmakta istemiyorum. Sizce verilerimi geri kurtarma şansım varmı veya ne tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler.
Cevapla
Sahil
en yuksek SAR degerine sahib Iphone modeli hangisi? her hangi bilgi varmi bu konuda?
Cevapla
💎G@kko💎
Bele faydalı platformlar hazırladığız için teşekkür edim abem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.