Güncel

GoPro Hero 8 fotoğrafları sızdı

Tanıtımına günler kala GoPro Hero 8 aksiyon kamerasına ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete düştü.


Her yıl Eylül ayında yeni model aksiyon kameralarını tanıtan GoPro'nun önümüzdeki ay Hero 8 modelini tanıtmasın bekleniyor. Son 3 yıldır tasarımda fazla bir değişiklik yapmayan GoPro'nun Hero 8 ile önemli bazı radikal adımlar atması da beklentiler arasında yer alıyor. İnternrete düşen ve GoPro Hero 8'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar bu değişimin önemli bir göstergesi.

GoPro Hero 8 fotoğrafları sızdı

PhotoRumors.com internet sitesinde yayınlanan fotoğraflara göre Eylül ayında tanıtılacak olan yeni nesil GoPro Hero 8, tasarım anlamında önceki modellere benzeyecek olsa da aksesuar olarak ayrı satılacak bir kılıf ile beraber yeni özellikler kazanacak. Bu kılıfa takılacak mikrofon, döndürülebilir ekran ve LED lamba ile Hero 8'in özellikleri daha da artacak.

Yine aynı sitedeki habere göre GoPro Hero 8, yeni nesil GP2 imaj işlemcisi ile gelecek. Ayrica 4K 120 fps video kayıt özelliği de bulunacak.

Henüz bilgilerin resmileşmediğini ama muhtemel görünümün böyle olacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.