Güncel

GSM devinden örnek davranış! Tüm TV içerikleri ücretsiz!

Türkiye’nin sayılı GSM operatörlerinden biri rakiplerine örnek olacak bir projeye imza atıyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

GSM devinden örnek davranış! Tüm TV içerikleri ücretsiz!

Son dönemde koronavirüs adına alınan tedbirler arttı. Hali hazırda Avrupa’nın pek çok ülkesinde sokağa çıkma yasakları ilan edilmiş durumda. Henüz Türkiye’de böyle bir adım atılmamış olsa da kurumsal firmaların pek çoğu çalışanlarını izne çıkardı ya da evden çalışmaları yönünde talimatlar verdi.

GSM devinden örnek davranış! Tüm TV içerikleri ücretsiz!

Hali hazırda ülkemizde de sosyal yaşam durma noktasına geldi. Sinemalar, spor salonları, kafeler, nargile alanları ve daha pek çok sosyal alan geçici olarak kapatıldı. Durum böyle olunca halkın büyük bir çoğunluğu da evden dışarı çıkmamaya özen gösterir hale geldi.

Türkiye’nin sayılı operatörlerinden biri olan Vodafone, böyle bir dönemde rakiplerine örnek olacak projelere imza attı. Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Vodafone TV, koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim gibi tedbirlerin arttığı mevcut dönemde, 4 binden fazla film, çocuk ve tematik video içeriği ile 80’den fazla TV kanalını 30 Nisan’a kadar tüm müşterilerine sunarak daha kaliteli ve verimli zaman geçirmelerine destek olacak.”

Eğer siz de Vodafone müşterisiyseniz bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanmak için Vodafone TV uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Yorumlar
Ali
Ücret talep ediyor
Cevapla
Şahin
kardeşim hani ücretsizde ücretli herşey
Cevapla
hasan ok
TV yayınlarını açmıyor. Full Paket satın alın diyor. Film izlemek istediğinizdede sizi Paket al a yönlendiriyor. Bedava olduğu YALAN
Cevapla
Isa
Hepsi yalan bedava hiç bir şey yok hep parali insanları kandırıyorlar yükledim geri sildim
Cevapla
kan
yükledim neye tıkladıysam full paket al diyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.