Güncel

Günün Soruları: Android özgürlüğü mü? iOS akıcılığı mı?

Siz değerli takipçilerimize soruyoruz!

Günün Soruları: Android özgürlüğü mü? iOS akıcılığı mı?

Gelişen bilim ve teknolojinin mobil ekosisteme paralel uzandığı dünyamızda gün geçtikçe telefonların hayatımızda yeri ve önemi büyümeye devam ediyor. Android, iOS, Windows Phone ve BB Os'un en çok kullanılan işletim sistemleri olduğunu düşünürsek, siz değerli kullanıcılarımıza tercihleriniz hakkında mikrofon uzatmak isteriz.

Hali hazırda günümüzde Android kullanıcılarının sayısı iOS ve diğer işletim sistemlerinin sayısından oldukça fazla. Ülkelerin pazar paydalarını incelediğimizde bu oranın geçerli olmadığı tek devlet, A.B.D olarak görülüyor. Apple kullanıcılarının daha fazla olduğu A.B.D'de Android kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

1377870288_what-iphone-5-ios-6-needs-to-win-against-android-angry-640x480.jpg

Siz değerli takipçilerimiz için bugün günün sorusu haberimizde Android & iOS ve diğerlerine dair seçimlerinizi alacağız. Bugün akıllı telefon kullanıcılarını android özgürlüğü ile milyonlarca uygulamaya ücretsiz, en hızlı ve sorunsuz ulaşmayı isteyenler ve iOS ile sorunsuz, stabil, akıcı ve premium mobil kullanım deneyimi yaşamak isteyenler olarak 2'ye ayıracağız.

Soruyoruz:

Android özgürlüğü mü? iOS akıcılığı mı?

Apple, geleceğe dair yatırımlarıyla iOS kullanım oranını arttırabilir mi?

 Android hükümdarlığı kaç yıl daha sürer?

 

 

Yorumlar
Misafir
Android, iOS platformundan önce geliştirilmiş bir sistemdir.Google'ın satın alıp geliştirmesiyle bugünlere geldi.iOS sorunsuz değil.En çok yazılım çökmesi yaşanan sistem.Android gibi size ben çöktüm, beni durdur demiyor o kadar.Appleda cihaz çeşitliliği sınırlı, android platformu binlerce çeşit cihazda çalışıyor.Buna rağmen başarısı göz önünde.Android sisteminde değil, geliştirici şirketlerde sorun var.Android sistemi üzerine yazılım yazanlarda sorun var.Ben S3 64 GB cihazımla çok iyiyim.Stock rom.Pil ömrü de tepkileri de iyi.Rehbere girerken yavaşlık var o kadar.Windows bilgisayarımda yaptığım her şeyi yapabiliyorum.Apple Macbook ve iOS kullandım.Bu kadar kıt bir sistem olamaz.Her şey Apple'ın ekosistemine bağlı.Kullanıcıyı sınırlamak hoş değil.Bazıları yalnızca özgürlük arar, stabiliteden ödün verir.Bazıları hapishanede stabil bir hayat arar.Seçim sizlerin.
Cevapla
Misafir
ios yazılımı kadar sorunsuz bir yazılım olamaz. sorunsuz diyorum çünkü ilk güncellemelerde olabilir bazı hatalar. suanda androidin en iyi donanımlı olan samsungbile ios 7 yazılımına kafa tutamaz destek konusu apple android markette o kadar boş uygulama varki ve virüslüleriosta bulamazsınız. tarzı farkı sadeliği ön planda olan apple yine farkını koydu ortaya. androidli telefon çok kullandım ve bankacılık işlemlerimdecok dolandırıldım marketteki uygulamalardan sebep güvenliği yok ama apple de böyle birsey yk
Cevapla
iOS forever asaleti yeter
Cevapla
Bence hiç biri beyine zarar çok
Cevapla
Misafir
tabiki ios tartışmaya gerek yok.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.