Güncel

Haftanıza renk katacak 5 yeni film önerisi

Şu sıralar izleyecek film bulamıyorsanız size güzel bir haberimiz var. İşte haftanıza renk katacak en iyi, en yeni filmler.

Haftanıza renk katacak 5 yeni film önerisi

Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok alışkanlığımız gibi film izleme alışkanlığımızın da değişmeye başladığı bir gerçek. Çok değil birkaç yıl öncesine kadar film izlemek istediğimiz zaman ilk yapacağımız şey sinema seanslarına göz atmakken artık bu alışkanlığımızın yerini dijital platformlarda yeni çıkan filmlere bakmak alıyor. Öyleyse biz de teknolojinin bu yeni getirisini kabul edelim ve bu hafta dijital platformlara yüklenen en iyi 5 yeni filme göz atalım.

Öncelikle BluTV'de izleyicilerin beğenisine sunulan “Valhalla Rising” ile başlayalım. 2009 yapımı olan bu film her ne kadar biraz eski gibi dursa da, "ben izlemediysem yenidir" mantığıyla hareket edenler için iyi bir seçenek olacaktır.

BluTV'den sonra bir de Netflix'e göz atalım. Metin Akpınar'ın hayatına odaklanan “İyi ki Yapmışım” isimli eser, usta oyuncunun 60 yılı aşan oyunculuk kariyerini anlatması ve insanın yüzünde tatlı bir tebessüm bırakması açısından oldukça önemli.

Şimdi de beIN CONNECT'e göz atalım. “Şeytan Yoktur” isimli filmi, kullanıcılarının beğenisine sunan platform yapımın konusuna bir hayli güveniyor. Öyle ki Şeytan Yoktur'da İran'daki ölüm cezaları ve bu kapsamda ki dört farklı hikaye anlatılıyor.

Yazımıza puhutv ile devam edelim. 2011 yapımı Las Acacias'ı kullanıcılarının beğenisine sunan platform, monoton görünen ancak olaylar geliştikçe hiç de sıkıcı olmayan, bilakis yer yer komik  bir hal almaya başlayan bu yapımı daha önce izlemeyenlerle buluşturmuş oldu.

Madem her platformdan birer film önerisi verdik, son film önerimizde de bu tutumumuza sadık kalalım ve öneri listemizi Amazon Prime Video ile sonlandıralım. Bu hafta 2019 yapımı 1917 filmini kullanıcılarının beğenisine sunan dijital platform, 10 dalda Oscar ödülüne aday olan bu yapımla, savaş filmlerini seven takipçilerinin gönlünü fethetmeyi amaçlıyor

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.