Güncel

Tam bir gençlik dizisi! Never Have I Ever!

Dolu dolu gençlik zamanlarını içeren bir dizi arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Never Have I Ever ile ilgili bilmek istediğiniz tüm detaylar.

Tam bir gençlik dizisi! Never Have I Ever!

2020 yılında ilk sezonu yayınlanan ve pandemi ile hayatımıza renk katmayı başarmış gençlik dizisi Never Have I Ever, 2.sezonu ile Netflix platformunda yerini aldı. 15 Temmuz’da 2.sezonunu yayınlanmaya başlanan yapımın izleyicileri, başkarakterimiz Devi’nin maceralarını büyük bir heyecanla bekliyordu.  Durum böyle olunca yeni sezonunu sizler için hemen izledik. Bakalım bu sezon seyirciyi ne gibi sürprizler bekliyor. Yalnız önceden uyaralım, yazımızın devamı henüz bu diziyi izlemeyenler için büyük spoiler içerir.

Bilindiği üzere ilk sezonda Hintli olduğu için kendini diğer sınıf arkadaşlarından farklı ve ötekileştirilmiş hisseden Devi, okulun en gözde öğrencisi Paxton’a gönlünü kaptırmıştı. Onun dikkatini çekebilmek için türlü oyunlar yapan Devi, yakın arkadaşları Fabiola ve Eleanor ile planlar yapmıştı. Hayal kırıklığı ile sonuçlanan Paxton’un dikkatini çekme çabaları, Hint kültürünü hala yaşatmaya çalışan ailesinin baskıları ile birleşince iyice mutsuz olan Devi, sezon sonu babasının hayatını kaybetmesi ile tam bir çöküş yaşamıştı. Amerikan bir Hintli kızı canlandıran Devi’nin ilk sezon yüzünü güldüren tek şey ise son bölümde sınıfın en zengin ve çalışkan çocuğu olan Ben ile öpüşmesi olmuştu. İlk sezonu bu sürpriz yakınlaşma ile sona eren yapımın 2.sezonunda ise olaylar iyice karmaşık bir hal almış durumda.

Tam bir gençlik dizisi! Never Have I Ever!

Paxton’u elde etmek için uğraşan Devi, babasının ölümünün ardından ona destek olan Ben ile yakınlaşınca kendini bir anda Ben’e duygusal olarak yakın hissetmeye başlıyor. Tamam artık Devi aradığı aşkı buldu ve mutlu derken Paxton cephesinden sürpriz bir atak gerçekleşiyor ve Paxton Devi’den hoşlandığını itiraf ediyor. Bir anda 2 kişi arasında seçim yapak zorunda kalan Devi, ne yapacağını bilemez halde arkadaşlarından akıl almaya çalışıyor.

Aşk hayatı bir anda karmaşık hale gelen Devi’yi okula başka bir Hintli öğrencinin gelmesi ile zor günler beklemeye devam ediyor. Aneesa adlı bu Hintli öğrenci Devi’nin okulda yükselen popülaritesini düşürerek Devi cephesinde tehdit oluşturuyor. Çözmesi gereken yeni bir problemle daha baş etmek zorunda kalan kahramanımızı zor ve maceralı günler bekliyor.

Devi’nin annesi Nalini cephesine bakacak olursak, anne Nailini ilk sezonda eşinin ölümünün ardından Hindistan’a geri dönmeye karar vermişti. Bu kararından vazgeçmek için sebepleri olan anne Nailini’yi sürpriz olaylar bekliyor. Kim bilir yeni bir aşk doğuyordur belki de!

2. sezonda dizi artık tam anlamıyla kendini bulmuş ve seyirciyi içine çekmiş durumda. Birçok sosyal-kültürel olaylara da vurgu yapan yapım, gençlik dizisi olmaktan çıkarak tüm yaş gruplarına hitap eder hale gelmiş durumda. Hint ve Amerikan kültürünü aynı anda ekrana getiren dizinin yeni sezonu çok konuşulacak gibi duruyor, bizden söylemesi.

Oyuncu kadrosu: 

Devi: Maitreyi Ramakrishnan

Paxton: Darren Barnet

Ben: Jaren Lewison

Nalini: Poorna Jagannathan

Eleanor: Ramona Young

Fabiola: Lee Rodriguez

Aneesa: Megan Suri,

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.