Güncel

Harika bir haber: Redmi Note 11 Pro ve Note 11 Pro+ yakında küresel pazara gelecek!

Redmi'nin çiçeği burnunda yeni ailesi yakında global pazara açılıyor. Telefonların sunmuş olduğu bu fiyat performans oranı ile çok satması bekleniyor.

Harika bir haber: Redmi Note 11 Pro ve Note 11 Pro+ yakında küresel pazara gelecek!

Fiyat perfomans alanında en iyisini sunmayı hedef haline getirmiş olan Redmi, yeni bir akıllı telefon serisi olan Note 11 ailesini tanıttı. Bu seri, üreticinin büyük bir konferansı ile Çin'de duyurulmuş oldu.

Yakında dünya pazarında

Özellikle bu seride dikkatleri Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+ çekti. Ayrıca Pro versiyonun birde özel bir sürümünü tanıtan Redmi yakında telefonları global pazara sunabilir. Bu, hem MIUI hem de Google dahili kodlarında ortaya çıktı. Ünlü leaker Kacper Skrzypek bu bilgiyi sosyal ağ Twitter'da paylaştı. Sızıntıya göre Küresel pazarın ilk çıkışı önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek.

Temel model Redmi Note 11 5G

Redmi markası altında küresel pazarda tanıtılacakları için, bu nedenle akıllı telefonların adı değişmeyecek. Temel model Redmi Note 11 5G , küresel pazarda muhtemelen POCO M4 Pro 5G olarak adlandırılabilir.

Bu model henüz Google veya MIUI kodlarında görünmedi. Akıllı telefonun küresel pazarda gerçekten POCO markası altında olması da söz konusu olabilir. Bu model 9 Kasım'da tanıtılacak.

Özellikle Redmi Note 11 Pro+ modeli Hindistan'da farklı bir isimle adlandırılacak. Adı Xiaomi 11i HyperCharge olacak. Akıllı telefonların küresel pazara sunulmasıyla ilgili bilgilerin doğruluğu, bu cihazların daha önce Google kodlarında ortaya çıkmış olmasıyla da doğrulanıyor.

Redmi'nin bu modeller ile büyük bir başarı elde edeceğine ikna olduğu açık, aksi takdirde bu telefonları sadece Çin iç pazarı için sunacaktı. Redmi Note serisi her zaman küresel pazarda iyi satış rakamlarına ulaşmıştır.

Editörün Notu:

Redmi Note 11 serisinin yeni akıllı telefonları, orta sınıfa teknolojiyle dolu harika bir yeni rüzgar getiriyor. Çok kaliteli ve modern görünen tamamen yeni bir kare tasarım sunuyorlar.

Redmi Note 11 Pro+ modeli 120 watt'a kadar hızlı şarj sunarken harika donanımları, 120 hertz AMOLED ekranları ve büyük pillerini unutmamak lazım. Bütün bunlar 250 ila 300 € seviyesindeki fiyatlar için oldukça ideal teknolojiler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.