Güncel

HTC ve Beats Audio arasındaki ortaklık bitiyor mu?

HTC, akıllı telefonlarındaki ses teknolojisini sağlayan Beats Audio'dan ayrılacak mı?

HTC ve Beats Audio arasındaki ortaklık bitiyor mu?

Yeni gelen haberlere göre HTC ve Beats Audio arasındaki ortaklık her an sona erebilir. Bunun nedeni ise tabi ki HTC firmasının son 2 yıldır yaşadığı maddi kriz ve parasal sorunlar.

HTC 2011 yılında Beats Audio teknolojisinin yüzde 50,1 hissesini 300 milyon dolara satın alarak bu teknolojiye ortak olmuştu. Tayvanlı şirket, maddi sıkıntıdan dolayı akıllı telefonlarında ses kalitesini arrtıran bu teknolojinin yüzde 25’ini geçen yıl Temmuz ayında satmak zorunda kalmıştı.

1376912370_img0202-638x425.jpg

Beats'in kurucusu ve tasarımcısı Dr. Dre kalan yüzde 25 hisseyi geri almak istiyor. Zor durumda olan Tayvanlı üretici HTC ile görüşen Dr. Dre, bakalım görüşmeler sonucunda hisseleri geri alabilecek mi?

Yorumlar
Misafir
Htc açıklama yaptı. Öyle birşey yok.
Cevapla
Beats audio olsa nolacak ses kalitesi mükemmel ama ses volümü acından ölüyo dimleyemesinler diye kısmışlarda kısmışlar.yav Bu adamlar hiç bir zaman bir güzelliği tam vermezler illa içine bir fasatlık katarlarki başka bir moelde o volümü yükseltmek ve insanın aklını oraya çelmek için.
Cevapla
Misafir
htc en buyuk kozunu kaybe.diyor
Cevapla
Misafir
HAYIR İNŞALLAH BÖYLE BİŞİ OLMAZ
Cevapla
Misafir
adamsın dr.dre chronic akar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.