Güncel

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu GTA 5 paylaşımı ile dikkat çekti!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kişisel Twitter ve Instagram hesabından GTA 5'ten alınan bir sahneyi paylaştı. Dezenfekteye dikkat çeken İmamoğlu bu paylaşımı ile sosyal medyayı salladı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu GTA 5 paylaşımı ile dikkat çekti!

Sosyal medya siyasetçiler tarafından eğlenceli ve Z kuşağını kazanmaya yönelik kullanılmaya devam ediyor. Yaptığı paylaşımlar ile gençleri hedefleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün bir paylaşım da daha bulundu. Bu sefer ki paylaşımın GTA 5 temalı olması ise herkesi güldürdü.

Ekrem İmamoğlu'nun resmi Twitter ve Instagram hesabından yapılan GTA 5'li paylaşımda koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan dezenfekteye dikkat çekiliyor. İmamoğlu açıklamasında; "İBB GTA 5 Daire Başkanlığı bünyesindeki Mobil Hijyen Filomuz İETT otobüslerini dezenfekte etmeye devam ediyor." ifadesini kullandı.

Koronavirüs sürecinde başarılı bir şekilde çalışan diğer tüm belediyeler, kurumlarını sık sık dezenfekte ederek ve sosyal mesafeye uyarak virüsün yayılmasını engellemişti. Bu tip hareketleri sosyal medya platformlarında görmek oldukça sevindirici.

Özellikle maalesef ki virüsün yayılmasında ne büyük rol oynayan gençelere yönelik bu tip paylaşımların artmasını temenni ediyoruz. Oyuncu kitleyi de etkileyen bu tip paylaşımlara bakalım bir yenisi eklenecek mi?

Yorumlar
anunimus
aga adam animasyon yapmış gitmeyin üstüne
Cevapla
Dez
Yani otobüsleri oyun oynayarak mı temizliyorlarmış, sanal mı temizlik yapıyorlarmış??? Ne güzel şey o zaman belediyeye işçi değil oyuncu alın 24 saat GTA5de temizlik yapsınlar ne güzel dünya. Çok moderiniz evet.
Cevapla
kanka
ne diyosun sen aga
kaan
uga buga mısın sen
haha
geta 5 mi oyunyıcana doğru düzgün yöntsin işini
Cevapla
bu seni hiç alakadar etmes
Allahallah o da bizim gibi insan değilmi o da oynar şu can sıkan dönemde insanları güldürmek istemiş boş konuşma
malsın
kankam önce türkçeyi öğren tamam mı?
can
knk bi düzgün yazma eğitimi al bence önce
Bora
Hayatın her yerinde, mizah duygusu, hayat sevinci olan bir başkan. Ve de o kadar engellemeye rağmen deli gibi de çalışıyor. Takım tutar gibi particilik yapanlar, inşallah bir gün yiğidin hakkını verirsiniz. Ya da neyse vermeyin çok da farketmez.
Cevapla
Secularist
Otobüse oyunda da zam yapmışlar mı onu yazmamış
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.