Güncel

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir!

Uzmanların iddiasına göre Bitcoin, bu seviyeyi aşarsa Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir!

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir!

Kripto para birimi sektörü nihayet yeşilin daha parlak bir tonuna dönüşmeye başladığında, Bitcoin ( BTC ) başı çekiyor ve uzmanlar, güç göstermeye ve bir seviyenin üzerinde kırılmaya devam ederse, amiral gemisi dijital varlığın kartlarında ayın yükselişle kapanacağını düşünüyor.

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir!

Spesifik olarak, CredibleCrypto olarak bilinen kripto ticaret uzmanı tarafından 30 Kasım'da yayınlanan tweet'e göre, Bitcoin , kritik seviye olan 17.000 $'ı kırmayı başarması koşuluyla, aylık 17.500 $'ın üzerinde bir kapanışa bakıyor olabilir.

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir! - Resim : 1

Bitcoin fiyat eylem analizi ve tahmini. Kaynak: CredibleCrypto

İyimserlik Bitcoin için birikiyor

Ayrıca, 30 Kasım'da yayınlanan grafikte de gösterildiği gibi, 16.500 $ seviyesini test ettikten sonra 17.500 $'ın Bitcoin için potansiyel bir hedef olduğunu düşünen başka bir saygın kripto analisti Altcoin Sherpa'dan iyimser tahminler geliyor.

Bunun da ötesinde, saygın kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe , Bitcoin'in "önceki destek direnci seviyesini (yaklaşık 16,6 bin dolar)" tutması halinde 18.300 dolara doğru devam etme şansının yüksek olduğuna inanıyor.

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir! - Resim : 2

Bitcoin fiyat eylem analizi ve tahmini. Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu olumlu hareketler ve tahminler, Moustache, Trader Tardigrade, Mags ve Matthew Hyland gibi önde gelen kripto analistleri tarafından paylaşılan çoklu teknik analiz (TA) göstergelerinin gözlemlediği gibi, Bitcoin için ufuktaki büyük hareketlerin önceki göstergelerini etkiliyor.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin 16.884 dolardan el değiştiriyor ve gün içinde %2,32 ve son yedi gün boyunca %1,79 artış göstererek aylık grafiğinde %18,59'luk kaybı en aza indiriyor.

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir! - Resim : 3

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

30 Kasım'da alınan CoinMarketCap verilerine göre, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının basın zamanında piyasa değeri 324,52 milyar dolar olarak gerçekleşti ve bu göstergeye göre en büyük kripto para birimi konumunu korudu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.