Güncel

İddia: Cardano 31 Mart'a kadar 1,50 dolardan işlem görecek!

Kripto topluluğu, Cardano'nun 31 Mart'a kadar 1,50 dolardan işlem yapacağına bahse girdi.

İddia: Cardano 31 Mart'a kadar 1,50 dolardan işlem görecek!

Rusya'nın para biriminin çöküşüyle ​​aynı zamana denk gelen bir kripto piyasası dalgalanmasının ardından, Cardano (ADA), geçen hafta %10'a varan artışla şimdi yeşilde işlem görüyor.

İddia: Cardano 31 Mart'a kadar 1,50 dolardan işlem görecek!

CoinMarketCap kripto topluluğunun son tahminlerine göre, özellikle ADA fiyatının Mart ayı sonuna kadar 1,60 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor.

Kripto para veri analiz platformu CoinMarketCap'teki 'Fiyat Tahminleri' işlevi, kullanıcıların önümüzdeki altı ay için fiyat tahminleri yapmalarını ve diğer insanların onlar hakkında gerçek zamanlı olarak ne düşündüklerini öğrenmelerini sağlıyor.

Özellikle, kripto topluluğunun sosyal Cardano fiyat tahminleri, 31 Mart 2022'de 1,49 dolarlık bir medyan fiyatı gösteriyor ve bu, mevcut ADA fiyatı olan 0,97 dolardan 0,52 (veya %53,84) bir artış anlamına geliyor.

Yayınlandığı tarihte, 43.586 kişi ortalama fiyat tahminine ulaşmak için oy kullandı. Dahası, fiyatın bu aydan sonra Mart ayı için tahmin edilen 1,39$ ve Mayıs ayı için 1,28$ ile düşmesi bekleniyor.

Cardano yeni cüzdanlar ekliyor

Ayrıca Cardano , Şubat ayında günlük yaklaşık 5.000 yeni cüzdan ekleyerek kabul görmeye devam ediyor; blok zinciri genişlemeye devam ettikçe, ağın yerel para birimini depolayan cüzdan sayısı da buna bağlı olarak artıyor.

Finans analizleri ile bilinen Finbold, toplam ADA cüzdan sayısının 3 Şubat'ta 3 milyon dönüm noktasını geçtiğini duyurmuştu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.