Güncel

iDO Mobil Uygulaması Yayınlandı

İDO Mobil ile ido.com.tr artık cebinizde! Ustelik binlerce hediye sizi bekliyor

iDO Mobil Uygulaması Yayınlandı

İDO’nun yeni uygulaması İDO Mobil ile artık her an her yerden dış hat deniz otobüsü ve hızlı feribot seferlerini planlamak ve biletlerini almak mümkün olacak. Android ve IOS olmak üzere tüm cep telefonlarında geçerli olacak İDO Mobil uygulamasını indirenler lansmana özel binlerce sürpriz hediyeyi kazanma şansına kavuşacak. İDO’nun yeni İDO Mobil uygulaması Google Play ve iTunes Store’dan indirilebiliyor.

Android ve IOS isletim sistemine sahip cihazlara uygun şekilde tasarlanan İDO Mobil uygulaması ile ido.com.tr’de yapabileceğiniz her işlemi artık cep telefonunuzdan kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Google Play ve iTunes Store’dan indirilebilen İDO Mobil uygulaması, kullanıcılarına lansmana özel binlerce hediye fırsatı da sunuyor. Ağustos ayı boyunca İDO Mobil uygulamasından İdomiral üyeliğiyle  giriş yaparak en çok bilet alan 1 kişi iPhone 5s,  10 kişi  Vialand Temapark bileti, 100 kişi SEA LIFE Akvaryum - LEGOLAND Discovery Centre bileti  ve 1000 kişi de TAV Lounge ücretsiz giriş bileti kazanma şansı yakalıyor. Hediye kazanan listesi 14 Eylül'de ido.com.tr üzerinden duyurulacaktır. 

İDO Mobil uygulamasını, Android işletim sistemli telefonlar için buradan;

IOS işletim sistemli telefonlar için de buradan indirebilirsiniz.

İDO Mobil Uygulamasını cep telefonunuza indirerek, Deniz Otobüsü ve Hızlı Feribot Dış hat seferlerimizde yolculuğunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İDO Mobil uygulaması ile neler yapabilirsiniz 

  1. Online Bilet Satın Alma
  2. İç hat ve Dış hat Sefer Sorgulama
  3. İdomiral Üyelik İşlemleri
  4. Kampanya ve İptal Sefer Duyuruları
  5. Tanımlı yolcu ve Tanımlı Araç girebilme
  6. Favori Terminaller Ekleyebilme
  7. İdomiral üyelikle alınan biletleri görüntüleyebilme.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.