Güncel

İngiliz müzisyenin NFT koleksiyonu önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek!

Ünlü İngiliz müzisyen David Bowie'nin NFT koleksiyonu, önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek!

İngiliz müzisyenin NFT koleksiyonu önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek!

Eski İngiliz müzisyen David Bowie'nin, birden fazla sanatçı tarafından oluşturulan bir projede, bazı takas edilemez jetonların ( NFT'ler ) satışı duyuruldu. NFT koleksiyonu, önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek!

İngiliz müzisyenin NFT koleksiyonu önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek!

'Bowie on the Blockchain' adlı NFT projesi, FEWOCiOUS, JAKE ve Pussy Riot'tan Nadya Tolokonnikova da dahil olmak üzere diğer sanatçılarla birlikte We Love the Arts ve film yapımcısı Joaquin Acrich gibi eylemlerle bir ortaklıktır"

Özellikle, projedeki her sanatçı, David Bowie'yi ve sanat dünyasındaki etkisini takdir ederken kendi benzersiz çalışmalarını yeniden canlandırdı.

We Love The Arts kurucu ortağı Andrew Keller, ''Bowie'nin yaptığı her şeyin büyük bir görsel bileşeni vardı ve o bir ressam ve sanat koleksiyoncusuydu. Yani bu, bu alana girmek ve onların dünyasındaki NFT sanatçılarıyla ilişki kurmakla ilgili” dedi.

OpenSea, NFT satışlarını yönetecek

Başka bir yerde, NFT pazar yeri OpenSea, 13 Eylül'de başlayacak olan NFT projesinin satışını üstleneceğini doğruladı.

Projelerin çoğunun çoğunlukla EDM DJ'leri, hip-hop ve pop yıldızları tarafından başlatıldığı göz önüne alındığında, Bowie'nin NFT'lere girişen ilk eski müzisyenler arasında olduğunu belirtmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.