Güncel

iPad 2'ler 300 dolar olacak

iPhone 4S'in ardından Apple, yeni akıllı televizyonu için çalışmalarına başlarken, diğer yandan iPhone 5 ve iPad 3 için de çalışmalarını sürdürüyor.


Apple iPad 3'ü 2012'de sevenlerinin hizmetine sunacak. İPad 2'lerin piyasaya sürülmesiyle birlikte iPad 2 'lerin fiyatının 300 dolara ineceği öngörüldü. iPhone 4S'in ardından Apple, yeni akıllı televizyonu için çalışmalara başlarken, diğer yandan iPhone 5 ve iPad 3 için de çalışmalarını sürdürüyor. Fakat iPad konusunda kafalar bir hayli bulanık; çünkü Apple'a yakın kaynaklar Apple'ın iPad 3 yerine iPad 2 Mini ile daha küçük ebatlarda bir cihazı kullanıcılara ulaştırmak istediğini iddia ediyor.

1325207561_kindle20big20side.jpg

AMAÇ KINNDLE İLE MÜCEDELE EDEBİLMEK
Piyasa uzmanları iPad 3'ün 2012 yılında piyasaya sürüleceğinde iPad 2'lerin fiyatının 300 dolara kadar düşeceğini öngörüyor. Apple'ın ucuz iPad istediği biliniyor; bu yüzden Amazon'un Kindle Fire ile 200a tablet bilgisayar satmaya başlamasının ardından Apple da aynı kitleye hitap eden rakip bir ürün ortaya çıkarmak niyetinde.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.