Güncel

iPhone için Facebook Kamera

iPhone için Facebook'tan yeni bir uygulama daha geliyor.


Facebook bu sıralar gelişmelerine hız kesmeden devam ediyor. Fotoğraf paylaşımlarında dünyadaki en popüler siteler arasında yer alıyor. Bu avantajını değerlendiren Facebook geçtiğimiz aylarda Instagram'ı da almıştı. Fotoğraf paylaşımlarını daha kolay ve daha çekici hale getirmek için oldukça gelişme gösterdiğini söylebiliriz.

Bu hafta Facebook iPhone fotoğraflarınızı paylaşmanız için yeni bir uygulama yayınlıyor. Bu uygulamanın adı "Facebook camera". Bu uygulama ile fotoğraflarınıza göz atabilecek, fotoğraf çekebilecek ve düzenleyebileceksiniz. Ayrıca uygulama iTunes tarafından ücretsiz olarak veriliyor ve Instagram bağlı olarak çalışmıyor. Ancak kullanıcı ara yüzü Instagram'ı andırıyor ve sadece iPhone'a uyumlu bir uygulama.


1341055871_facebook-iphone.jpg
Fonksiyonlarının nasıl işlediğinizi anladığınızda işinizi çok kolaylaştırabilecek bir uygulama. Galeri halinde fotoğraflarınızı paylaşmak istediğinizde sadece bir adımda kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

1341056036_fi.jpg1341056050_fi2.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.