Güncel

Iron Man 3'ün ilk görüntüleri setten geldi!

Tony Stark'ın yeni Iron Man kıyafeti göz kamaştırıyor!

Iron Man 3'ün ilk görüntüleri setten geldi!

Son yıllarda dünyamız bir teknoloji patlamasadır yaşayıp gidiyor, özellikle bunun ilk yansımalarını film sektöründe görmeye başladık, daha sonraki aşamalarda ise bu teknoloji hayatımıza direkt olarak girmeye başladı.

Son zamanlarda bu teknolojiyi yoğun bir şekilde yansıtan bir sektör var hayatımızda, az çok da tahmin ettiğiniz gibi film sektörü evet bahsettiğimiz. Ülkemizde ve dünyada son zamanlarda teknolojiyi bolca yansıtan filmlerden birisi de Iron Man dediğimiz, türkçesiyle Demir Adam olarak bilinen filmin ilk 2 serisi oldukça yoğun bir ilgiyla karşılaşmış, beklenen hasılatı gişe de ve sonrasında yakalamıştı.


Iron Man ve Iron Patriot

Filmin 3. serisi için kolların kısa bir süre önce sıvanması ortaya yeni bir Iron Man serisi çıkacağının habercisiydi. 03.03.2013 tarihinde gösterime girecek diye müjdesini aldığımız Iron Man 3'ün beklenen ilk görüntüleri setten geldi bile.

Başrollerinde Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Guy Pearce ve Ben Kingsley'in yer aldığı filmde Tony Stark'ın ikinci kostümü de görücüye çıktı. 2. Iron Man kostümünün ve düşmanı Mandarin'den görüntülerin yer aldığı ilk Iron Man 3 setinden görüntülere muhakkak göz atın.
Yeni Iron Man Zırhı
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.