Iron Man hayranlarına müjde! Bu oyun çok konuşulacak

Marvel hayranlarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Sevilen Marvel karakteri Iron Man için bir oyun projesi söz konusu. İşte detaylar.

Iron Man hayranlarına müjde! Bu oyun çok konuşulacak

Marvel dünya genelinde milyonlarca hayranı olan karakteri Iron Man için farklı projelere sahip. En çok sevilen Marvel kahramanlarından olan Iron Man şimdi yepyeni bir proje ile karşımıza çıkacak. Hem oyun severleri hem de Marvel hayranlarını sevindirecek bu projeye gelin bir bakalım.

Video oyun analizleriyle tanınan bir isim olan Tom Henderson Iron Man karakterinin bir oyununun üzerine çalışıldığını duyurdu. Bu gelişme hem Marvel hayranlarını hem de oyun severleri aynı çatı altında buluşturacak diyebiliriz.

Iron Man hayranlarına müjde! Bu oyun çok konuşulacak

marvel oyun

Iron Man ilk filmi ile süper kahraman filmlerine bakış açımızı değiştirmişti. Çok sevilen Marvel karakteri şimdi yepyeni bir proje ile karşımıza çıkacak. 

Henüz iddia olarak kalsa da eğer bu proje gerçek olursa hem Marvel hayranları hem de oyun severler için ciddi anlamda bir sevinç kaynağı olabilir. Iron Man karakteri Avengers: End Game filmiyle birlikte film serisinde ölmüş olsa da oyun sektöründe hayranları ile bir araya gelmeye devam edecek diyebiliriz.