Güncel

Xiaomi Redmi 9C gelişmiş güncellemeleri alıyor!

Xiaomi'nin fiyatına göre oldukça iyi özellikler sunan telefonu Redmi 9C önemli değişiklikler içeren ciddi bir güncelleme alıyor. Firmanın alt seviye telefonlarına böyle güncellemeleri vermesi şaşırtıcı görünüyor. İşte detaylar.

Xiaomi Redmi 9C gelişmiş güncellemeleri alıyor!

Xiaomi'nin bütçe dostu cihazı Redmi 9C Global ROM kullanıcıları için büyük bir güncelleme alıyor. Bugün itibarıyla uzun zamandır beklenen Redmi 9C güncellemesi yayınlanmış durumda. Xiaomi'nin yayınladığı güncelleme detaylarına gelin yakından bakalım.

Redmi 9C, firmanın bütçe dostu cihazlarından birisi oluyor. Cihazın MIUI 13 güncellemesi alıp almayacağı henüz belli olmasa da diğer önemli güncellemeyi almış bulunuyor.

Redmi 9C büyük güncellemeye kavuştu

Redmi 9C, kutudan Android 10 tabanlı MIUI 12 ile piyasaya sürüldü. Bu cihazın şuandaki güncel sürümü V12.5.4.0 RCRMIXM'dir. Bugün yayınlanan Redmi 9C MIUI 12.5 güncellemesi ile bu cihaz ilk Android ve MIUI güncellemesini almış oldu. Ayrıca Redmi 9C, duyurulan MIUI 13 ikinci parti listesinde yer alıyor. Cihaz Android 11 tabanlı MIUI 13 güncellemesini de aldıktan sonra daha büyük bir Android ve MIUI güncellemesi maalesef almayacak.

Xiaomi Redmi 9C büyük güncellemeyi alıyor!

Yaklaşan Redmi 9C MIUI 12.5 güncellemesinin yapı numarası V12.5.4.0 RCRMIXM oluyor. Yayınlanan bu güncelleme, sistem kararlılığını artırıyor ve cihaza birçok yeni özellik ekliyor. Güncellemenin değişiklik günlüğüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Not: Global için yayınlanan Redmi 9C MIUI 12.5 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanmaktadır.

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
Yorumlar
Kullanıcı
Selamlar,redmi 9c kullanıyorum.Güncelleme ne zaman gelecek tam olarak?
Cevapla
Bbyv
Gelmemişki, hani gelmişdi ?!
Cevapla
Yusuf
Telefonum redmi 9c bana gelmedi
Cevapla
Utku
Lan redmi 9t var bende miui 13 gelmedi note 9 proda var onada gelmedi geldi diyonuz diğer
Cevapla
Bbyv
Ben daha 12.0.22 versiyonundayım 12.5, gelmedi sen 13den konuşuyon Redmi9C
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.