Güncel

Işık hızında fiber internet tanıtımları cadde ve sokaklarda

Turkcell Superonline, ışık hızında fiber internet tanıtımlarını cadde ve sokaklara taşıdı.

Işık hızında fiber internet tanıtımları cadde ve sokaklarda

Turkcell Superonline, ışık hızında fiber internetin hızını ve farkını vurgulamak amacıyla trafik ışıklarında otomobil sürücülerine yönelik yaratıcı ve eğlenceli bir “gerilla pazarlama” uygulamasına imza attı.

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan ve yaklaşık 31 bin km’lik fiber optik ağa ulaşan Turkcell Superonline, ışık hızında fiber internetin sağladığı kolaylık ve keyfi tanıtmak üzere ilginç bir “gerilla pazarlama” uygulamasını hayata geçirdi.

1356089584_20121210105209.jpg

Ataşehir ve Ataköy’de çeşitli noktalardaki trafik ışıklarında bekleyen Turkcell Superonline logolu kıyafetler giymiş gençler, uzun süreli kırmızı ışıkta duran sürücülere “Işık hızında fiber internetle 4 film indirdim bile” ve “Sürat felakettir ama internette değil” mesajları veriyor. Sürücülere renkli anlar yaşatan bu “gerilla pazarlama” etkinliğinde ışıkların kırmızıya dönmesi ve araçların durması üzerine gençlerden biri yolun ortasına portatif bir masa ve sandalye yerleştirerek bilgisayarda çalışmaya başlıyor. Ekip arkadaşları ise “Işık hızında fiber internetle 4 film indirdim bile” ve “Sürat felakettir ama internette değil” yazılı bez afişlerle yolu kapatıyor.

1356089607_20121210110325.jpg

Bu sırada araçlarına dağıtılan broşürleri ilgiyle inceleyen sürücüler, beklemedikleri bir anda karşılarına çıkan bu pazarlama etkinliğiyle günlük rutinlerinde renkli bir anın tadını çıkarıyorlar. Trafik ışıkları yeşile döndüğünde Turkcell Superonline ekibi bir sonraki kırmızı ışık için hazırlıklara başlarken, sürücüler yollarına devam ediyor.

Yorumlar
Misafir
adamlara mail atıyoruz resmen diyorum artık yetr bıktım ttneten diye bir an önce gelsin diyorum üst sokakta var bir yıl oldu hala gelmedi hızlı ama KİME..
Cevapla
onur
Ne reklam film indirmek yasak diyorlar, yaptıkları reklama bak, milleti teşvik ediyorlar yurtdışında yasamasaydim kesin dava acardim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.