İşte Max Verstappen'in 2023 Red Bull F1 görünümü

Max Verstappen'in 2023 Red Bull F1 görünümü ortaya çıktı. İşte Max Verstappen'den fotoğraflar!

İşte Max Verstappen'in 2023 Red Bull F1 görünümü

Red Bull, 2023 görünümünü New York'taki büyük Ford duyurusuyla aynı zamana denk gelen gösterişli bir etkinlikte tanıtıyor.

İşte Max Verstappen'in 2023 Red Bull F1 görünümü

Ford'un 2026'dan itibaren Red Bull'un teknik ortağı olacağı haberine o kadar kapılmıştık ki, takımın bugün New York'ta 2023 görünümünü lanse edeceğini neredeyse unutuyorduk.

Her neyse, işte burada. Son on yılda ve sonrasında piyasaya sürülen diğer tüm Red Bull F1 arabaları. Ah pekala, ızgaradaki en güzel araba damalı bayrağı alan arabadır, değil mi? Red Bull geçen yıl bunu epeyce yaptı.

İşte Max Verstappen'in 2023 Red Bull F1 görünümü - Resim : 1
 
Bu eğilimin devam edip etmeyeceği henüz belli değil: Yukarıdaki görüntülerin, kış boyunca Adrian Newey'in tüm aerodinamik yeniliklerini gözetleyen rakip takımları önlemek için dikkatli bir şekilde değiştirildiğinden hiç şüphemiz yok. Umarız bu ayın sonlarında sezon öncesi testler başlarken daha iyi bir görünüm elde ederiz.

Takımın 2023 sürücü kadrosu değişmedi, bu yüzden Sergio Perez'in yanında iki kez dünya şampiyonu Max Verstappen olacak. Meksikalı, üretken Hollandalı'ya karşı daha fazla meydan okuyabileceğini umuyor olacak ve bunu yapmazsa Red Bull'un Bay Ricciardo'yu kollarında beklediğini biliyor.

Heyecan verici bir haber de, Red Bull'un bu yıl ABD yarışlarında yarışacak üç canlı tasarım tasarlamak üzere taraftarlar için bir yarışma düzenlemeyi planlaması. Grand Prix.

Haas, bu hafta başlarında 2023 için renklerini açıklayan ilk takım olurken, Pazartesi günü Williams'tan başlayarak, sahanın geri kalanı önümüzdeki iki hafta boyunca aynı şeyi yapacak.

En çok hangisini bekliyoruz arkadaşlar?