İşte Realme'nin Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 güncellemesi alacak yeni telefonu!

Realme X50 Pro 5G, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 beta sürümünü alıyor! Şu an için yalnızca Hindistan'daki modeller faydalanacak! İşte detaylar!

İşte Realme'nin Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 güncellemesi alacak yeni telefonu!

Şubat 2020'de Android 10 ile duyurulan Realme X50 Pro 5G, Aralık 2020'de Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 kararlı güncellemesini aldı ve şimdi şirketin erken erişim beta programı aracılığıyla da olsa Android 12 tabanlı Realme UI 3.0'a sahip. Ancak bu güncelleme şu an için yalnızca Hindistan'daki modellere geliyor. Detaylara haberimizin devamından hep birlikte göz atalım.

İşte Realme'nin Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 güncellemesi alacak yeni telefonu!

Realme X50 Pro 5G, bir süredir beklediği üzere, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 beta sürümünü almaya başladı! Realme UI 3.0'ı denemek isteyen Realme X50 Pro 5G kullanıcıları, akıllı telefonlarının Ayarlar > Yazılım Güncelleme menüsüne gidip sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine ve ardından Deneme sürümü > Erken seçeneğine tıklayarak erken erişim programına katılabilir. Başvurusu kabul edilen kullanıcılar ise güncellemeyi alacaklar.

İşte Realme'nin Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 güncellemesi alacak yeni telefonu! - Resim : 1

Ancak Realme UI 3.0 erken erişim başvurusu yapmadan önce hatırlamanız gereken birkaç şey var. Realme UI 3.0'ı denemek isteyen kullanıcılar, X50 Pro 5G cihazlarında 10 GB'den fazla depolama alanına ve en az %60 pil kapasitesine sahip olmalıdır.

Realme UI 3.0 erken erişime başvurmak için herhangi bir son tarih yok, ancak Realme, güncellemenin başlangıçta sınırlı sayıda kullanıcı için mevcut olacağını ve ilk önce gerçekleştirilen başvuruların kabul edileceğini söylediğinden, bu arayüz sürümünü denemek için sabırsızlanıyorsanız acele etmenizde fayda olabilir.