Güncel

İşte Samsung'un Berlin davetiyesi!

Samsung'un yeni Galaxy ürününü tanıtacağı etkinlik davetiyesi görüntülendi.


Teknoloji firmaları genelde CES, MWC ve IFA gibi etkinliklerde yeni cihazlarını tanıtırlar. Mobil teknoloji dünyasının nerdeyse tüm büyük isimleri bu etkinliklerde ürünlerini tanıtırlar.

Samsung
firması yeni çıkaracağı ürünlerini bu tür etkinliklerde tanıtmak yerine artık yeni cihazlara özel etkinlik düzenlemeyi gelenek haline getirmiş gibi görünüyor. Şirket en son Mayıs ayında Londra'da Galaxy S3 için bir etkinlik düzenlemişti. Samsung yaklaşan cihaz tanıtımlarını da aynı şekilde yapacak gibi görünüyor.

1343958702_unpacked-ifa-2012-2.jpg

Samsung firması 29 veya 30 Ağustos için yeni bir etkinlik hazırlığına girmiş görünüyor. Şirket yeni cihazlarını tanıtacağı bir etkinlik için yeri ve tarihi belirli davetler göndermeye başladı. İlk daveti alan Hollandalı bir web sitesi bu daveti sitelerinde yayınladılar. Davete göre Berlin'de olacak olan etkinliğin tarihi 29 Ağustos Çarşamba günü saat 19:00 da gerçekleşecek. Şirketin bu etkinlikte Galaxy Note 2'yi tanıtacağı düşünülüyor.

Davetiyede sihirli kutuya yerleştirilen kalemin Galaxy Note 2 ve Galaxy Note 10.1 tabletin iması olarak yorumlandı. Etkinlikte neler geleceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.