Güncel

İşte sinek öldüren silah!

Bu silah bildiğiniz silahlardan değil!

İşte sinek öldüren silah!

İngiliz Lorenzo Maggiore, ilginç bir buluşa imza attı ve sofra tuzunu mermi olarak kullanılabildiği ölümcül bir sinek tüfeği icat etti.

Maggiore tüfeğin üretimine geçmeden, önce IndieGoGo adlı girişimci fonu sitesi üzerinden tüfeğini tanıtarak 15 bin dolar toplamak için çabaladı. Ancak silah o kadar ilgi gördü ki toplanan fon miktarı 62 bin doları buldu ve Maggiore tüfeğini üretmeyi başardı.

1343667950_072712-tuzla-calan-sinek-tufei-1.jpg

Bu tüfekle yiyeceklerinizin üzerine konan sinekleri yiyeceklerinize zarar vermeden öldürebiliyorsunuz. Tüfeğin çok yakında tanesi 30 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

1343668019_072712-tuzla-calan-sinek-tufei-2.jpg

Yorumlar
Misafir
Ne ilaca ne de yağlara para verin. Sivrisineklere kalıcı çözümü Karadenizliler bulmuş bile. Nasıl mı şeffaf bir torbaya su doldurup ağzını sıkıca bağlayın. Bu poşeti floresan lambanın yanına asın. sivrisinekler yaklaşamıyor. Tek olumsuz yanı ise ışıkta uyumak zorunda kalmanız. Ama bunun da çaresi var. Gazeteden vs koyu renkli bir kısmı lambanın size bakan tarafına bantlayın. Burada dikkat etmeniz gereken poşete gelen ışığı kesmemek.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.