Güncel

İşte Wi-Fi'li eşekler!

Eşeklerde artık internetli oldu.


Teknoloji geliştikçe her alanda hizmete devam ediyor. Teknoloji artık eşeklere kadar hizmet ediyor. Turistler İsrail'de yer alan "Kfar Kedem" adlı parkı ziyaret ettiklerinde antik dünya ve online dünyayı bir anda görecekler.

Kablosuz ağ donanımlı eşeklere binen turistler zevkli bir yolculuğa çıkıyorlar. Teknoloji eşekleride konforlu hale getirdi.

1345891340_donkey24n-1-web.jpg


Wi-Fi'li
eşekleri sayesinde parkı ziyarete gelen turistler bir yandan eşeklerin üzerinde parkı gezerken bir yandan da gördüklerini arkadaşlarıyla paylaşma imkanına sahip oluyorlar. Turistler bu sayede tweet atabiliyor ve çektikleri fotoğrafları Facebook'ta duvarlarında arkadaşlarına gösterebiliyorlar.

Parkın müdürü Menachem Goldberg bu hizmet ile ilgili konuşmasında "Bu yeni düzenleme online dünya ile tarihi parkın adapte olmasını sağlıyor" dedi.

Parkın ziyaretçilerinden Peter Scherr ise "Hiçbir haberi kaçırmıyorum. Bir yandan eşeklerle parkı gezerken öte yandan da çektiğim fotoğrafları anında arkadaşıma gönderebiliyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Misafir
Esege son teknolojiden semer de koysan eşek yine eşektir (Milenyum atasözü )
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.