Jagged Alliance 3 oyunundan fragman geldi!

Oyunseverlerin bir süredir beklediği, Jagged Alliance 3 oyununa ait fragman videosu yayınladı!

Jagged Alliance 3 oyunundan fragman geldi!

THQJagged Alliance 3 oyununun gelişim sürecinde olduğunu onayladı. Ayrıca geliştirici Haemimont Games serinin yakında PC platformuna geleceğini duyurdu.

Jagged Alliance 3 oyunundan fragman geldi!

Bilmeyenler için önce oyundan bahsedelim; orijinal Jagged Alliance, katiller için Amazon'a göz atıyormuşsunuz gibi bir katalogdan rüya gibi bir paralı asker ekibini bir araya getirme konusunda 1990'ların eski bir sıra tabanlı taktik oyunuydu.

60 konuşkan askerin her birinin bir geçmişi vardı ve hepsi Metavira adasını sektör sektör geri almanıza yardım ederken, hepsi iyi geçinmedi. Rekabetler alevlendi, bazıları zam talep etti, arkadaşlarını kovduysanız istifa etti veya bir düşmanı bitirmelerine izin vermediyseniz emirleri görmezden geldi. Kararsız kişiliklerini yönetmek, eylem puanlarınızı bütçelemek kadar önemliydi.

Jagged Alliance 3 oyunundan fragman geldi! - Resim : 1

2004'teki Jagged Alliance 2: Wildfire'dan sonra, dizi birkaç yıl sessiz kaldı. XCOM tarzı bir canlanma için mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş olsa da, (Jagged Alliance Online, Jagged Alliance: Back in Action, Jagged Alliance Flashback ve Jagged Alliance: Rage!) hepsi kötü karşılandı. 

Şimdi ise Jagged Alliance 3 oyununun gelişim sürecinde olduğunu onaylandı ve oyuna ait 2 dk 14 saniyelik kısa bir fragman yayınlandı. Fragmana aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Fragmanı izledikten sonra Jagged Alliance 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni sürüm sizce bu defa başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.