Güncel

Marvel'da pedofili skandalı!

James Gunn, geçmişte attığı pedofili ve tecavüz göndermeli tweetlerinden dolayı Marvel'dan kovuldu.

Marvel'da pedofili skandalı!

James Gunn, geçmişte attığı pedofili ve tecavüz göndermeli tweetlerinden dolayı Guardians of the Galaxy 3’ten kovulduğu açıklandı. 

Disney ve Marvel, James Gunn’la resmi olarak bağlarını kopardığını duyurdu. 

James Gunn'ın gündemi bu kadar sarsmasının sebebi ise kendisinin Marvel'ın tepe yönetmenlerinden biri oluşu. Hatta Avengers 4'ten sonra gelecek olan uzay filmlerine yön verecek isimlerden biriydi. 

Gunn ile bağlarını koparan Walt Disney Pictures Başkanı Alan Horn, ”James Gunn’ın attığı tweetlerdeki saldırgan tutum ve ifadeleri stüdyo değerlerimize aykırıdır ve kesinlikle bunu savunacak değiliz. O yüzden şirketimiz olarak onunla ilişkimizi kestik.” açıklamasında bulundu.

James Gunn ise zamanında attığı bu tweetleri öylesine şaka yollu attığını söylese de insanları incittiğini düşündüğü için özür diledi ve eskiden bu tarz esprilerin hoşuna gittiğini, kendisini provakatör bi insan olarak gördüğünü ve işlerine de bunu yansıttığını söyleyen Gunn, artık espri anlayışının ve iş anlayışının karakteriyle birlikte değiştiğini vurguladı.

Henüz Guardians of the Galaxy Vol.3’ün yeni yönetmeni açıklanmadı. Seriyi hem yazan hem de yöneten, serinin hayranlarıyla yakın ilişki içinde bulunan ve onların sorularını cevapsız bırakmayan James Gunn’ın ayrılığının seriyi nasıl etkileyeceğini hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.