Güncel

Kadın hastalara kendi spermini enjekte etti! 21 çocuğun babası çıktı

Hollanda'nın Leiden kentinde benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışan Dr. Jos Beek kadın hastalarına kendi spermini enjekte etti.

Kadın hastalara kendi spermini enjekte etti! 21 çocuğun babası çıktı

Gün geçmiyor ki internette benzeri görülmemiş bir olaya rastlamayalım. Bu sefer de ilginç bir olay Hollanda'dan geldi. Kadın doğum hastalarına kendi spermini enjekte eden adam 21 çocuğun babası çıktı. Olay, duyanları şaşkınlığa uğrattı. 

Jos Beek, Hollanda'da çocuk sahibi olmak isteyen kadınlarda kendi spermini kullandı. Normalde böyle bir durumda sperm donerlerinin spermleri kullanılır ancak bu doktor bunun yerine hastalara kendi spermlerini enjekte etmiş.

Kadın hastalara kendi spermini enjekte etti! 21 çocuğun babası çıktı

sperm

Fiom Vakfı'nın 21 çocukta DNA eşleşmesi olduğunu keşfetmesinin ardından ortaya çıkan gerçek herkesi şaşırttı. DNA'lar eşleşince detaylı bir araştırma yapıldı. Yapılan araştırma sonucu 21 annenin, Elisabeth Hastanesi'nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Jas Beek tarafından tedavi edildiği ortaya çıktı.

Söz konusu doktorun "resmi" çocuklarından birinin DNA'sının, tedavi sonrası doğan 21 çocukla eşleşmesi üzerine Fiom Vakfı, hastaneyi durumdan haberdar etti. Hastanenin müdür tüm belgelerin yok edildiğini belirtti. Doktorun daha fazla çocuğunun da ortası çıkması ihtimaller arasında. Bu nedenle o hastanede o doktor tarafından tedavi edilen herkesin hastaneye başvurması bekleniyor.

Hastane müdürü yaptığı açıklamada, "Doktorun bu davranış biçimi kabul edilemez. Bunu duyunca çok şaşırdık. Ebeveynler için de çocuklar için de üzücü bir durum" ifadelerini kullandı. Hastane hem çocuklar hem de aileleri ile temas kurmaya başladı. Hastanenin savunması ise 70'li yıllarda doğurganlık yöntemleri henüz yeniydi ve denetimler azdı şeklinde. 

Yorumlar
Hua
Huaaaaaaa
Cevapla
Ccc
Aadafababsjsnsn
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.