Güncel

Kripto para tokeni Solana için 2022'nin Şubat ayı tahmini açıklandı!

%85 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, Şubat 2022 için Solana fiyatını belirliyor! İşte detaylar!

Kripto para tokeni Solana için 2022'nin Şubat ayı tahmini açıklandı!

Kripto yatırımcılarının yer aldığı CoinMarketCap topluluğu tarafından katılım sağlanan bir anket ile  Kripto para tokeni Solana için 2022'nin Şubat ayı tahmini belirlendi. %85 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, Solana'nın ( SOL ) 2022'de büyümesini, tutunup tutunamayacağını tüm bunların yanı sıra yanı sıra tokenin yoğun kullanım durumlarında gerçekleşecek olan olası bir artışı sürdürüp sürdüremeyeceği değerlendirildi.

Kripto para tokeni Solana için 2022'nin Şubat ayı tahmini açıklandı!

Bilindiği üzere kripto para varlıklarının büyümesi, genel kripto para piyasası düzeltmesi nedeniyle yavaşladı, ancak ekosistemin bir bölümü önümüzdeki haftalarda olası bir kripto para tokeni Solana (SOL) fiyat artışına bahis yapıyor.

%85 başarı oranına sahip bir CoinMarketCap topluluğu, SOL'un Şubat 2022'nin sonunda 165 $'dan işlem göreceğini ve varlıkların mevcut değerinden %77'nin üzerinde bir büyüme olacağını tahmin ediyor. Tahmin, 11.456 topluluk üyesinin verdiği oylara dayanmaktadır. 

Başka bir 7.388 topluluk üyesi, SOL'un mevcut değerinden %78 kazanç sağlamak için Mart ayı sonuna kadar hafifçe 166$'a yükseleceğini tahmin ediyor.

Solana genel piyasa düzeltmesine rağmen hafif kazançlar elde etmişti. Yedinci sıradaki dijital varlık, son 24 saatte %3'ün üzerinde kazançla 98 dolar olarak değerlenmişti. Biz bu içeriği hazırlarken 6. sırada yer alan Solona %17,16 değer artışı ile 107,14 dolardan işlem görüyor.

Yorumlar
Haluk
Bence eterhium veya bitcoin den daha değerli ve en az 20000 doları hak eden bir piyasa değeri var
Cevapla
Baykol
E varda kardeşim böyle boş laflarla milleti ganyana getirmeyin mademki var yapın yükseltin herkes su küresel krizde kazansinlar olmazmi sevgili kardeslerim
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.