Güncel

Balkonda dans eden kadının videosu viral oldu!

Asker uğurlaması sırasında yapılan eğlencelere kendi balkonundan katıldığı iddia edilen kadının dansı sosyal medyada viral oldu. İşte o görüntüler.

Balkonda dans eden kadının videosu viral oldu!

İstanbul Bağcılar'da bir kadın asker uğurlaması için sokakta düzenlenen eğlenceye evinin balkonundan katıldı. İddiaya göre evinin balkonunda asker eğlencesine katılan kadın kendini kaptırdı ve dans etmeye başladı. Balkonda dans eden kadının görüntüleri viral oldu.

Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından herkes bunu konuşur oldu. Müziğin ritmine kendini kaptıran kadın sosyal medyada viral oldu.

Balkonda dans eden kadının videosu viral oldu!

İddialara göre Bağcılar Bağlar Mahallesi'nde 30 Ocak Pazar günü askere gidecek olan gençler için sokakta eğlence düzenlendi. Müzik eşliğinde yapılan asker uğurlamasına kendi balkonundan katılan kadın eğlenceye kendini kaptırdı. O sırada bir vatandaş da bu görüntüleri kaydetti ve sosyal medyada paylaştı. Olayın sosyal medyada paylaşılmasının ardından kısa sürede yorumlar yağmaya başladı. Sokaktaki herkes dahil ilgi odağını dans eden kadına çevirdi, sosyal medyada görüntüleri görenler ise söz konusu videoyu sempatik bulduklarını belirttiler. Neticede video kısa sürede binlerce izlenme ve beğeni aldı.

Kimseyi umursamadan eğlencesine bakan kadının görüntüleri sosyal medyayı salladı. Tabi ki her şeyde olduğu gibi bu videoda da kimseyi umursamadan eğlencesine bakan kadını eleştirenler oldu. Bununla birlikte kadının eğlencesini takdir eden kullanıcılar da mevcuttu. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce oradaki insanları umursamadan dans etmesi güzel bir şey mi? Yoksa eleştiri alması normal mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

LG
Yorumlar
Gökay
Ben Ablayı Takdir Ediyorum. Eleştirenlerinde Toplum İçinde Çıkıp Oynamaktan Utanan Kişiler Olduğunu Düşünüyorum
Cevapla
aynur kıvanç
kime ne zararı var ? iyi yapmış ✌😅
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.