Karşınızda Samsung Galaxy S21 serisi!

14 Ocak'ta tanıtılması beklenen Samsung S21 ailesinin resmi kaynaklardan sızdırıldığı iddia edilen fragmanı ortaya çıktı.

Karşınızda Samsung Galaxy S21 serisi!

Samsung Galaxy 21 ailesiyle ilgili birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Ancak bugün resmi kaynaklardan geldiği iddia edilen bir video ortaya çıktı. İddiaya göre bu video doğrudan Samsung'un pazarlama departmanından sızdırılmış. 

Videoda Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra'nın tasarımlarına dair görüntüler yer alıyor.

Samsung Galaxy S21 serisinin resmi tanıtım videosu sızdırıldı!

Paylaşılan videoya göre S21 ve S21 Plus'ın arka kısımlarının plastik olduğu göze çarparken, S21 Ultra'nın arka kısmının cam olduğu görülüyor. Ayrıca videoda modellerin kamera kurumları da gözler önüne seriliyor. Daha önceki sızıntılara göre S21 ve S21 Plus'ın kamera kurulumunda, 64 MP ana kamera ve 12 MP iki sensörün yer alması bekleniyor. S21 Ultra'da ise 108 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açı ve 10 MP 3x/10x periskop yakınlaştırma sensörü bulunuyor. Ayrıca Ultra'da lazer otofokus özelliği de bulunuyor.

Videoda  S21 ve S21 Plus'ın çerçeve ve kamera kurulumu altın/bronz olan çift tonlu "Phantom Violet" renkte gösteriliyor. Daha önce ortaya çıkan sızıntılar arasında bu bilgi yer almıyordu. 

Galaxy S21 ailesinin tanıtım tarihi

Galaxy S21 akıllı telefonlarının 14 Ocak'ta Samsung'un özel çevrimiçi etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Ardından 29 Ocak tarihinde mağazalarda satışa sunulacağı tahmin ediliyor.