Güncel

Karşınızda Türkiye'de satılan tek Xiaomi elektrikli bisiklet!

Bugün Türkiye pazarında var olan tek Xiaomi elektrikli bisiklet Xiaomi Qicycle Ef1 modelinin özelliklerini ve fiyatını ele alacağız.

Karşınızda Türkiye'de satılan tek Xiaomi elektrikli bisiklet!

Teknoloji dünyasında sunduğu uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri sayesinde tanınmayı başaran Çin merkezli üretici Xiaomi, çok daha farklı alanlarda üretimlerine devam ediyor. Şirketin telefondan tutun da duvar saatine kadar çok çeşitli alanlarda ilginç ürünleri bulunuyor. Böyle bir markanın son dönemlerin revaçta olan elektrikli bisiklet işine girmemesini doğrusu fazlasıyla yadırgardık. Bizleri şaşırtmayan dev şirket, son zamanlarda insanların ilgisini fazlasıyla çeken elektrikli bisikletler üretmeye de başlamış durumda. Bunlardan birisi ise ülkemizde de hali hazırda satışta olan Xiaomi Qicycle Ef1 modeli.

Karşınızda Türkiye'de satılan tek Xiaomi elektrikli bisiklet! - Resim : 1

Karşınızda Türkiye'de satılan tek Xiaomi elektrikli bisiklet!

Dünya üzerinde pek çok farklı elektrikli bisiklet modeli bulunan şirketin ülkemizdeyse yalnızca bir elektrikli bisiklet modeli satılıyor. İsterseniz bu bisikletin özelliklerini ve fiyatını hep beraber bir mercek altına alalım. Xiaomi Qicycle Ef1, 208.8 W kapasitesinde olan lityum-iyon pil üzerine kuruluyor. 20 km/s hıza kadar ulaşabilen bisiklet 45 km'lik menzili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tam şarj kapasitesine ulaşması için 3 saate ihtiyacı olan Ef1, 250W güç ve 7.3 nm tork değerine ulaşabiliyor. Modelin toplam ağırlığının ise 14.5 kg olduğunun altını çizmiş olalım.

Katlanabilir özelliği sayesinde taşınma anlamında da kullanıcısına kolaylık sağlayan bisiklet, yokuşlarda da herhangi bir problem yaşamadan rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Dilerseniz bu özelliklerden bahsettikten sonra artık yavaş yavaş Xiaomi Qicycle Ef1 Türkiye fiyatına değinmiş olalım. Bahsi geçen elektrikli bisiklet ülkemizde şu anda 6.649,00 TL'den satışa sunuluyor. Peki ürün bu özellikleri ve fiyatı ile satın almaya değer mi? Yorum sizin.

Yorumlar
Bikelover
Doğan'a Şahin'e Broadway audiye hepsine binmiş birisi olarak bisiklet başka kardeşim. Aracı olanın ortalama aylık maliyeti 500 lira ile bin lira arasında değişiyor. Bizim Türk milleti Su içmeye bile arabayla gittiği için 1000 lirayı geçebiliyor aylık. Sonra o göbek alıyor başını gidiyor 40'ı geçince de vay şeker hastası vay tansiyon. bisiklete binmek medeniyet ve kültür işi zenginlikle ilgili değil başbakanı bisikletle işe giden ülkelere bak bir de konvoyla gidenlere bak
Cevapla
Tugbey
İii guzelde eski kasa şahin daha uygun geldi
Cevapla
💠Gakk@💠
Bele ürünlerin sayısının artmasını umim
Cevapla
çıngılı çalınga
Dolardaki artış sebebiyle fiyatlar da bu hâle geldi herhalde.
Mert
Fiyatı pahalı değil mi ya
Cevapla
Mert
Fiyatı pahalı değil mi ya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.