Güncel

Kayıp olan Apple iPhone telefonunu 10 yıl sonra tuvalette buldu!

Bir kişi karısının kayıp iPhone'unun tuvalet borularının derinliklerinden su yüzüne çıktığını görünce afalladı ve hemen eşini olay yerine çağırarak şaşkınlığını paylaştı.

Kayıp olan Apple iPhone telefonunu 10 yıl sonra tuvalette buldu!

US Sun'a göre, Maryland'li Becki Beckmann 2012'de Cadılar Bayramı gecesi Apple iPhone'unu kaybetti. Beckmann'ın ahizesini hiçbir yerde bulamaması tam bir gizemdi. Ancak 10 yıl boyunca cihazın çalınmış ya da kaybolmuş olabileceği hiçbir yere gitmemişti. Cihaz hiç beklemediği bir yerde karşısına çıktı!

Kayıp olan Apple iPhone telefonunu 10 yıl sonra tuvalette buldu!

Yani Beckmann aynı senaryo karşısında çoğumuzun yapacağı şeyi yaptı; yeni bir telefon aldı. Ancak on yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, Becki ve kocası tuvaleti sifonu çekerken bir patlama sesi duyduklarında gizem çözüldü.

Beckmann, "Başlangıçta bunun suçunu tuvaletin eski olmasına ya da ev inşaatının berbat olmasına bağladık" dedi. Ancak geçen hafta kocası tedirgin oldu ve sonunda, gürültünün devam etmesini durdurup durduramayacağını görmek için tuvalete bakmaya karar verdi. Elinde pistonla biraz zaman geçirdikten sonra, Becki'nin kocası sesin kaynağını keşfetti ve karısının kayıp iPhone'unun tuvalet borularının derinliklerinden su yüzüne çıktığını görünce afalladı.

Bir tuvaletin sıhhi tesisatında on yıl geçirdikten sonra, bir iPhone'un doğal olarak biraz hasar görmesini beklersiniz, ancak görüntülerde sadece telefonun arka panelinin geri kalanından ayrıldığını görüyoruz. Facebook kullanıcılarından gelen yorumlar da insanların çoğunun bu yazıya inanamadığı görülüyor.

Bir başkası da, "10 yıldır tuvalette sıkışıp kalmasına ve ses çıkarmaya başlayana kadar hiçbir sorun çıkarmamasına imkan yok" dedi. Farklı bir yorumda ise, "Nasıl tıkanıklık olmadı? Şehir evimin borusunda bir bebek mendili var ve odama bok götürüyorum." yorumunda bulundu. Beckmann'ın, Facebook gönderisi 700'den fazla yorum aldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.