Güncel

Kingston DataTraveller sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine Kingston DataTraveller hediye ettik. İşte detaylar!

Kingston DataTraveller sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. 21 - 25 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet Kingston DataTraveller Bolt veriyorduk.

Kingston DataTraveller Bolt sahibini buldu!

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden Kingston DataTraveller Bolt kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise İstanbul'dan Şiyar Öner oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.