Güncel

Kingston’dan yeni Canvas Select Plus ailesi

Kingston yeni nesil microSD ve SD kart ailesi olan Canvas Select Plus bellek kartı ailesini duyurdu.

Kingston’dan yeni Canvas Select Plus ailesi

Technology Company’nin flaş bellek iştirakı Kingston Digital, Inc., yeni Canvas Select Plus microSD ve SD kart serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Kingston, orijinal Canvas Select Kart serisini daha hızlı ve daha yüksek kapasiteli Canvas Select Plus’la değiştirerek telefonlar ve dijital kameralar için vazgeçilmez bir seri sunuyor.

Kingston’dan yeni Canvas Select Plus ailesi

Kingston’ın Canvas Select Plus bellek kart serisi sağladığı daha yüksek hızlar, daha fazla güvenilirlik ve 512 GB’a varan kapasiteleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanıyor. Canvas Select Plus, yüksek kalitedeki içerikleri aktarırken Class 10 UHS-I hızlarını 100MB/s‘ye kadar çıkararak; daha hızlı uygulama yükleme, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar aktarma, tam uzunlukta HD videolar kaydetme ve düzenleme gibi ağır iş yükleri için ihtiyaç duyulan hızları sağlıyor.

Yeni Canvas Select Plus microSD kartı, muhteşem hızlarda uygulama açma ve yükleme işlemleri için A1 uygulama performans sınıfında tasarlanarak Android cihazlar için optimize ediliyor. Son teknolojiyle geliştirilmiş yeni özelliği ile kullanıcılara yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K video çekimi sağlayan kart; yoğun grafikli multimedyalar için yeterli hız ve depolama sağlayarak güçlü bir uygulama deneyimi sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.